Other lots by Muller
"Industrial river landscapes." A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titles on the reverse.No longer availableDim. 31 x 45,5 & ... & 21,5 x 24 cmEstimate: € 300 / 400 -
#214Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Industriële rivierlandschappen”. Een lot van 5 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso titels.
"Industrial river landscapes". A lot of 5 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom, titles on the back.No longer availableDim. 29 x 43 & ... & 34 x 32 cmEstimate: € 500 / 750 -
#204Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Heidezichten”. Een lot van 7 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Heath landscapes". A lot of 7 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 19 x 22 & ... & 27 x 41 cmEstimate: € 600 / 800 -
#202Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bloemstilleven”, “Interieur”, “Gevelaanzicht”. Een lot van 3 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Flower still life", "Interior", "Facade view". A lot of 3 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 45 x 29 & 44 x 30 & 26 x 34 cmEstimate: € 300 / 450 -
#194Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Gevelaanzichten Begijnhoven”. Een lot van 7 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Facade Views of Beguinages". A lot of 7 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 35,5 x 25,5 & ... & 26 x 18 cmEstimate: € 500 / 700 -
#192Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Middelburg”, “Anvers”, “Hoeve Zeeland”, “Zeilboten”, “Gevel”. Een lot van 5 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Middelburg", "Antwerp", "Farm Zeeland", "Sailboats", "Facade". A lot of 5 small paintings, watercolor on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24 x 34 & ... & 17 x 12,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#199Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Bos en plattelandsgezichten”. Een lot van 4 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. ”Capellen”, “Polder”, “Pondrôme”, “192”.
"Forest and countryside views". A lot of 4 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Capellen", "Polder", "Pondrôme", "192".No longer availableDim. 25 x 35,5 & 20 x 34,5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#224Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Anna Moens, de schoone brouwersdochter”. Een lot van 2 schilderijtjes, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, opschrift bovenaan “d’apres Andrei-kowitz”.
#182Leopold MullerPeriod: 1879-1961“Lisseweghe”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Lisseweghe." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 48,5 x 74 cmEstimate: € 200 / 300
#574Een paar vintage hanglampen met meerkleurig glaspasta coupes.
#630Een parelhalssnoer met zilveren slot. 925‰.
#25Een lot kant +- 100 stuks van verschillende soorten kant handwerk en machinaal, waaronder kleine en grote onderleggers, napjes, tafelkleedjes. e.a. Een groot machinaal tafelkleed en twee schortjes.
#310Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.
#620Een 14 kt geelgouden ring bezet met één klein briljantje.
#542Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
#266Een houten secretaire met 1 lade in het midden.
Two 18 kt yellow gold pins, one set with marquise cut diamonds with a total weight of approximately 1ct (tip broken off). And one set with two old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 400 / 500
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en een robijn van +- 1 ct. Met certificaat.
An 18 kt yellow gold ring set with diamonds totaling approximately 1.50 ct. and a ruby of approximately 1 ct. With certificate.No longer availableDim. 6,09 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#525Katastroof, Wannes Van De Velde en De KadullenEen lot van 10 L.P.’s, Nederlandstalige muziek, bestaande uit: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: zonder titels: (KLE4000/101) en (SVAS1025).
A lot of 10 LPs, Dutch-language music, including: Katastroof: Hete winters (860004), Stront aan de knikker (200338), Dan aanhouwer wint (860013), Stront aan de knikker II (860001), Wannes Van De Velde: M’n beste (846209VVY), Wannes Van De Velde (PL12832), Laat de mensen dansen (6320007), Wannes Van De Velde 2 (PL12839), De Kadullen: without titles: (KLE4000/101) and (SVAS1025).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#141Friedrich Johann ReuschPeriod: 1843-1906“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
"Steelworker with Tool." A bronze cast sculpture on a marble base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 250 / 350 -
#678Een vaas in cobalt blauw met een decor van pauwen in goudkleur, gemerkt C.B. Italy.
A vase in cobalt blue with a decoration of peacocks in gold color, marked C.B. Italy.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#356Een vintage krantenhouder op wieltjes en messing en kunstleder.
A vintage newspaper holder on wheels in brass and faux leather.No longer availableDim. 578 x 43 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#258“Pilote. Schipper met roer”. Een beeld van zamak met houten sokkel. Getiteld en gesigneerd Xavier Raphanel.
"Sailor with rudder". A sculpture made of zamak with a wooden base. Marked Pilot. Signed X. Raphanel.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#369“Op visite”. Een Japanse houtsnede naar Katsu Shunsho uit de bundel Yehon Yoshitsune, Yedo 1787.
"On a Visit." A Japanese woodblock print by Katsu Shunsho from the series Yehon Yoshitsune, Yedo 1787.No longer availableDim. 16.5 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#254Camiel Van HaesendonckPeriod: 1886-1952“Bloemenstilleven met porselein”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Flower still life with porcelain". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#671Een vintage glazen pique-fleurs met zilveren ring omheen gemerkt Wolfers Frères A835‰, onderaan gemerkt “Made in France”.
A vintage glass frog with a silver ring around it marked Wolfers Frères A835‰, bottom marked "Made in France".No longer availableDim. 12 x Ø 17 cm - 835‰Estimate: € 40 / 60