Other lots in this auction
-
#299Mary KennisPeriod: 1899 - 1965
“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, pêches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#427Val St-Lambert
Een Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
Une coupe Art Déco en verre vert fumé.No longer availableDim. diam: 32 cm H 12 cmEstimate: € 30 / 35 -
#529
“Expressionistisch dorpsgezicht”. Olieverf op board. Draagt handtekening: ‘R. V. Gindertael’
”Scène de village expressionniste”. Huile sur carton. Porte la signature: ‘R.V. Gindertael’.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 220 / 260 -
#726
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table Gateleg, pieds torsadés.No longer availableDim. 108 x 148 cmEstimate: € 40 / 80 -
#399
Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#742
“Zittend naakt.” Litho. Draagt handtekening binnen de plaat: Rassenfosse 1924.
”Nu assis”. Une lithographie. Porte une signature dans la planche: Rassenfosse 1924.No longer availableDim. 24 x 17,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#404Royal Copenhagen
Set van 12 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 en 1978.
Une série de 12 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche, marque sous la base. Années 1963, 1965, 1966, 1967, 1968, 1972 (2x), 1975 (2x), 1976, 1977 et 1978.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#669
Een paar Satsuma olielampen van aardewerk met koperen monturen. Decor van personages en bloemen. Omstreeks 1900. Compleet met lampenglazen en geslepen en gegivreerde lampenkappen.
Une paire de lampes à huile Satsuma en faïence, montures en cuivre. décor de personnages et de fleurs. +- 1900. Complet avec cappes en verre satinés et verres givrés.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 200 / 300 -
#75
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 6,76 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#383
Een set kanonnen voor maquettes.
Un ensemble de canons pour maquettes.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#632
Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
Une garde-robe à deux portes dont une porte étroite et une porte large.No longer availableDim. 185 x 170 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1700 / 1900