#479Panamarenko
“Ontwerp”. Print. Gesigneerd in de print.
Un projet. Signature dans la planche.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#130
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 900/1000 -
#781Val Saint-Lambert
Un petit hibou en cristal incolore (H 10 cm) et deux verres à vin en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#17
Een lot tin, bestaande uit tien maatbekers, twee klepkannen, een vaasje en vier schotels. Deels XIXde eeuw.
Un lot d’étain, comprenant dix mesures, deux verseuses à couvercle, un petit vase et quatre plats. En partie XIXe siècleNo longer availableEstimate: € 100/120 -
#282Willy Duyn
“Rokende man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd.
”Fumeur”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#614
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#766
Een rond houten wandklokje.
#356
Een witgepatineerde stoel, om te vormen tot bibliotheektrapje.
Une chaise à patine blanche, à transformer en escabeau.No longer availableDim. h ± 88 cmEstimate: € 40/50 -
#289F. Vautrin
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 200/240 -
#91
”Mémorial Jubilaire du Cardinal Mercier 1874 - 1924”. Exemplaire numéroté: 212/700. Van Dieren & Co. Anvers, 1924.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#418
#209Buuk
“Hoevelandschap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 36 cmEstimate: € 100/160