Other lots in this auction
-
#234
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 81 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#420
Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60/100 -
#694Karel Jongelinghs
“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 79 cmEstimate: € 200/240 -
#591Hergé
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. Achterflap B3. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “Le Temple du Soleil”. Casterman 1949. 4e plat B3. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 500/750 -
#228
Een zilveren bestek met Lodewijk XVI-motief, bestaande uit 24 koffielepeltjes en 1 wat afwijkende, 21 dessertlepels, 25 lepels en 1 wat afwijkende, 22 kleine vorken en 24 grote vorken, 1 pollepel. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
Un service à couverts au motif Louis XVI, comprenant 24 cuillères à café et une dépareillée, 22 petites cuillères, 26 cuillères, 22 petites fourchettes et 21 grandes fourchettes. Poids sans couteaux.No longer availableDim. 6600 g brutEstimate: € 2400/3000 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en 9 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct et de neuf rubis ayant un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 2700/2800 -
#459Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Gedateerd in de plaat 1983
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche. Datée dans la planche 1983.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200/300 -
#97
Een jongedamesbuste van groengepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd ‘Gramions’ en met gieterijstempel.
Un buste de jeune femme en bronze sur socle en marbre vert. Signature ‘Gramions’ au dos et cachet de la fonderie .No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 150/180 -
#460
“Abstract’. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘V.P.’ en gedateerd ‘58. Op de verso een signatuur: ‘Wolfgang Paalen’.
”Abstrait”. Huile sur toile. Monogrammée ‘V.P.’ et datée ‘58. Porte une signature au verso: ‘Paalen’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#451
“Boogschutter”. Een Japanse pop met porseleinen hoofdje, handjes en voetjes en met zijden klederdracht.
”Archer”. Une poupée japonaise à la tête, mains et pieds en porcelaine et habits traditionnels en soie.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/60 -
#685
Koekoeksklok. Met twee koekoekjes. Met slinger en gewichten.
Une pendule coucou à deux coucous. Balance et poids sont présents.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#625
Een eikenhouten commode met garderobe en nachtkastje.
Une commode en chêne, une garde-robe et une table de nuit.No longer availableDim. 195 x 140 en 80 x 125 cmEstimate: € 100/120