Other lots in this auction
-
#142Jozef VerswijvelPeriod: 1907-1980
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Scène de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 X 67 cmEstimate: € 150 / 180 -
#202
Een driezits canapé en twee Chesterfieldfauteuils van gecapitonneerd olijfgroen leder.
Un canapé trois places et deux fauteuils de type Chesterfield en cuir capitonné vert olive.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#289F. Vautrin
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#495
Een Oosterse reiskoffer ingelegd met metaal en met kleine laden en bergvakjes. Met inscriptie MDY Box.
Un coffre oriental avec métal incrusté, petits tiroirs et compartiments de rangements. Porte l’inscription MDY Box.No longer availableDim. 63 x 84 x 47 cmEstimate: € 180 / 240 -
#792
Een lot van vijf partituurboeken voor piano, prachtig geïllustreerd.
Un lot de cinq livres de partitions pour piano, illustrations magnifiques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#226
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden.
Un buffet en chêne à deux portes moulées sous deux tiroirs.No longer availableDim. 90 x 161 x 59 cmEstimate: € 50 / 100 -
#531
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160 -
#223
Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse scène in reliëf.
Une taque en fonte, scène biblique en relief.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#456
Een handgeknoopt Perzisch karpet met een decor van vogels en bloemen. Slijtage.
Un tapis persan nouée main, décor de fleurs et d’oiseaux. Usures.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 50 / 80 -
#146
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.No longer availableDim. h: 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#4
“Marktzicht & Hollandse boerin met dochter.” Houtsnede op rijstpapier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Scène de marché” et “Paysan hollandais et sa fille”. Gravures sur bois sur papier de riz. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 17 en 22 x 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#89F. De Smedt
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80