#762Twee Imari bordjes, een Japans dessertservies met een schotel, borden, koppen en schoteltjes, met de hand beschilderd, een gedeelte Japans theeservies met deels handgeschilderd decor en zes Europese dessertbordjes met ajour-rand en handgeschilderde rozelaars op het plat. Begin XXste eeuw.
Deux assiettes Imari, un service à dessert japonais, un plat, des assiettes, des tasses et soucoupes, un service à thé partiellement peint à la main, six assiettes à dessert européennes aux bords ajourés et des rosiers peints à la main dans le centre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#481“Pijprokend personage”. Een antiek Afrikaans bronzen beeldje.
#128Twee albums, het éne met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 250 stuks. Het andere met ansichtkaarten, omstreeks 350 stuks. Begin XXste eeuw.
Deux albums, l’un contenant des cartes de voeux, de fantaisie etc. du début du XXe siècle, en majorité oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 250 pièces. L’autres aux cartes de vues, ± 350 pièces. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#564H. Bettens“De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
#637Een grijs granieten kunstwerk.
Sculpture en granit gris.No longer availableDim. 215 cmEstimate: € 300 / 500 -
#310Een 14 karaats geel gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,84 ct. GH.
Bracelet en or jaune 14 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,84 ct. G/H.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 700 / 800 -
#804Val Saint-Lambert e.a.Een lot diverse glazen: 10 grote champagneglazen met ribbelmotief, een gedeelte servies van Val Saint-Lambert zonder merk: 11 grote wijnglazen, 4 kleine wijnglazen, 10 likeurglazen en een borrelglas. We voegen er nog 6 champagne coupes, 7 grote wijnglazen, 6 witte wijnglazen, 8 gekleurde wijnglazen en een karaf met twee gekleurde borrelglaasjes aan toe.
Lot de verres divers: 10 verres à champagne ornés de côtes, une partie de service de Val Saint-Lambert sans marque: 11 grands verres à vin, 4 petits verres à vin, 10 verres à liqueur et une goutte. Nous ajoutons 6 coupes à champagne, 7 grand verres à vin, 6 verres à vin blanc, 8 verres en couleurs et une carafe avec 2 gouttes colorées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#409“Personages”. Potloodschets met atelierstempel P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.
“Personnages”. Croquis en crayon avec cachet d’atelier P.J. Attribué à Paul Joostens.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100 / 120