Similar lots by type
-
#764Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#759Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 60/80 -
#769Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère à l’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#434Leo JordaensPeriod: 1944 - 2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#419
Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100/150 -
#444Van Hiel (?)
“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#44
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Beschadiging.
“Vue de village”. Huile sur toile. Sans signature. Dégât.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 30/40 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#749Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met witte rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses blanches”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#352
“Vrouw in traditionele klederdracht”. Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
“Femme habillée traditionnellement”. Huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100/120 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#412A. Strybol
“Jongetje op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
“Petit garçon à la plage”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#442Bertha SchiltzPeriod: Antwerpen 1901 - 1990
Twee Scheldezichten. Olieverf op paneel en pastel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1972.
“Deux vues de l’Escaut”. Huile sur panneau et pastel sur papier. Signés et le panneau daté 1972.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#382Th. Hattier
“Landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Sentier de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#429C. Van Reken
“Hoevezicht in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#744Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#631Charles MertensPeriod: 1865 - 1919
Een lijst met drie olieverfstudies op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois études en huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/250 -
#152Pieter Van HavermaetPeriod: 1834 - 1897
Twee portretten van een burgerkoppel. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1864.
Deux portraits d’un couple bourgeois. Huile sur toile. Signée et datée 1864.No longer availableDim. 10.0 x 77 cmEstimate: € 1000/1200 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#762Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Jongetje als één van de drie koningen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit garçon habillé comme un des trois mages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#695
Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont quatre à balancier et trois à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#456
Marmeren sokkel, met vierkant voetstuk en tablet. Gelobde schacht. Verguld messingen Korinthische kapiteel.
Socle en marbre à tablette carrée. Fût lobé, chapiteau corinthienne en laiton doré.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 180/240 -
#413
Een groot lot biscuit beeldjes waaronder één van Capodimonte.
Grand lot de statuettes en biscuit dont une de Capodimonte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#381
Een milieu de table van blauw en wit aardewerk, gedragen door leeuwenpoten en handvatten in de vorm van dolfijnen. Onderaan gemerkt.
Milieu de table en faïence bleue et blanche sur des pieds griffes. Manches en forme de dauphins. Marque sous la base.No longer availableDim. L 32 cmEstimate: € 60/100 -
#285
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van dolfijnen bezet met lapis lazuli en smaragd.
Bague en or jaune 18 ct en forme de dauphins sertie de lapis lazuli et d’émeraude.No longer availableDim. 10,33 gEstimate: € 300/400 -
#74Gaston CoekelbergsPeriod: 1914-1985
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#335
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en robijntjes ± 0,12 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et de ± 0,12 ct de rubis.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 250/350 -
#792
Een eikenhouten tweedeurskastje in Régencestijl met onderaan twee laden.
Meuble à deux portes en chêne de style Régence. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40/60 -
#5
Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50/100 -
#438
“Rotamint Kleeblatt”. Een Duitse gokkast uit de jaren ‘70. Licht op te knappen, maar in werkende staat.
“Rotamint Kleeblatt”. Jeu de café allemand des années 70. A réviser, mais en état de marche.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#174Pierre Jacques DierckxPeriod: 1855 - 1947
“Genretafereel in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de genre dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 74 cmEstimate: € 260/280 -
#48
Kristallen coupe met zilveren rand, gemerkt 835‰.
Coupe en cristal au bord en argent 835‰.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30/40