Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#639
Een arduinen console in drie vlakken.
#716
#813
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#90
Bague en or jaune et blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,55 ct.No longer availableDim. 7gEstimate: € 650/750 -
#521
Een lot van 13 aardewerken flessen uit de Saône & Loire.
#439
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#477
Konica analoog fototoestel met diverse lenzen. In tas.
#468
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond, grijze open ogen. Gemerkt S & M Made in Germany en genummerd 1079.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte, yeux gris ouverts. Marque S & M, Made in Germany et numéro 1079.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100/150