#708Een lot van vijf verschillende lampenvoeten, waarbij twee van verzilverd metaal, een houten, een zwart glazen en één van beschilderd metaal in marmerimitatie.
#573Een paar balustervaasjes (H. 28 cm) van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op witte fond. Canton, XIXde eeuw. Eén haarscheur. En een dito balustervaasje met fo-honden en draken op de hals (H. 25,5 cm, schade aan de bovenrand).
Paire de petits vases (H. 28 cm) en porcelaine polychrome de Chine à décor famille rose de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches sur fond blanc. Canton XIXe siècle. Un cheveu. Ainsi qu’un petit vase balustre similaire aux dragons et chiens de Pho sur le col (H. 25,5 cm, dégât au bord supérieur).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#377Twee art deco vazen van wit glas.
Deux vases art déco en verre blanc.No longer availableDim. h: 22 en 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#186Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
#229Vergulde barokke nis van gebeeldhouwd hout en gips. Bovenaan versierd met rocailles en een engelenkop (XVIIIde eeuw). We voegen er een beeld van een geestelijke met een kazuifel (een hand ontbreekt) van hout en gips (XIXde eeuw, H. 54 cm).
Niche dorée baroque en bois sculpté et plâtre. Le dessus décoré d rocailles et d’une tête d’ange (XVIIIe siècle). Nous ajoutons une sculpture d’un religieux au chasuble (une main manque) en bois et plâtre (XIXe siècle, H. 54 cm).No longer availableDim. H. 128 cmEstimate: € 1200 / 188 -
#610Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 650 / 750