#584
“Muzieknoot”. Gemengde techniek.
#799
#702
“Geisha met ritueel gewaad”. Een Japanse houtsnede. Getekend in de plaat.
“Geisha à la robe rituelle”. Gravure sur bois japonaise. Signée dans la planche.No longer availableDim. 37 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665
Een opgezette kop van een reegeit.
Tête empaillée d’une chevrette.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#614Philips
Een oude staande radio in kast van metaal en bakeliet.
#781
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300 / 350 -
#692Walter Elst
Een paar landschappen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paire de paysages. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#636Kirman
#332Jef Van Tuerenhout
Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#143
Bronzen groep van twee jachthonden en een eend. Naar P.J. Mène.
#412
“Straatscène met kar”. Potloodschets. Draagt een handtekening: P. Joostens.
#109José Olmos
“Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 67 x 124 cmEstimate: € 200 / 300