Other lots by Timmermans
-
#14Felix Timmermans
Twee kleine kleurenlitho’s. Gemonogrammeerd in de plaat.
Deux petites lithographies en couleurs. Monogrammées dans la planche.No longer availableDim. 19 x 16,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#4Felix Timmermans
“Driekoningen”. Gekleurde ets. In de plaat gemonogrammeerd FT 20 en gesigneerd Bern. Janssens 1936. Buiten de plaat gesigneerd Bern. Janssens
“Epiphanie”. Gravure en couleurs. Monogrammée dans la planche FT 20 et signée Berne. Janssens 1936. En dehors de la planche signée Berne. JanssensNo longer availableDim. 22 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#82C. Lesur
“Jong meisje.” Ovale pasteltekening op papier. Gesigneerd.
Jeune fille. Dessin ovale en pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 160 / 200 -
#494Barbie
Barbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#398
Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#93
Een verguld en polychroom handgeschilderde electrische samovar, uit Tula. Gedateerd 1991.
Un samovar électrique doré et polychrome peint à la main, de Tula. Daté 1991.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#44
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#46
Een antiek gepolychromeerd houten schommelpaard. Eén handvat manco.
Cheval à bascule en bois polychrome. Une anse manque.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#682Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Etsen. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd resp. 71/150 en 22/100. Evenals twee etsen met paarden in één lijst: “Rust” en “In de schaduw” (12 x 14 cm), buiten de plaat gesigneerd.
“Sint-Annakapel” (34 x 10 cm, “Kaasrui” (24 x 19 cm). Eau-forte. En dehors de la planche signée et numérotée 71/150 et 22/100. Ainsi que deux eaux-fortes avec chevaux dans un seul cadre : « Repos » et « À l'ombre » (12 x 14 cm), signées à l'extérieur de la planche.No longer availableEstimate: € 120 / 230 -
#607
Een vaas van gekleurd Muranoglas met een millefioridecor.
Vase en verre de Murano coloré à décor millefiori.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65 / 75 -
#244S. De Leener
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#119Frans Van Huffel
“Boerin in het bos.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme paysanne dans les bois. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251
Een rechthoekige patrijspoort en een scheepsschroef.
Un hublot rectangulaire et une hélice de bateau.No longer availableDim. 32 x 22 cm & D 32Estimate: € 80 / 120