#667Een ovale gedreven koperen cachepot met leeuwenhoofden en gedragen door leeuwenpoten. Vroeg 19de eeuws.
#391Een olijfgroene Murano vaas.
An olive green Murano vase.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Emile Louis Picault“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250 -
#365Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
#82“Stilleven met perziken”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Still Life with Peaches". A painting, oil on panel. Signed and dated at the bottom.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
"Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940.No longer availableDim. 75,5 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#443Een aardewerken dekselschaal met floraal decor. Bovenop gemerkt VOC.
#260Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met een grijze parels en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with grey pearls and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 5,93 g P: 1 cmEstimate: € 700 / 800 -
#105Een antieke koperen luchter met florale ornamenten en 16 lichtpunten.
An antique copper chandelier with sculpted floral ornaments and 16 light points.No longer availableDim. 83 x 86 cmEstimate: € 120 / 180 -
#437“Geisha”. Een meerkleurig Satsuma porseleinen beeldje met verguld decor.