Other lots by Swatch Swiss
#70Quatre fils, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
#145Leigan, ZwitserlandEen 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700 / 800
#184Léon G. Lebon“Landschap te Woluwe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à Woluwé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 240 / 300 -
#436Lichte eikenhouten salontafel met rechthoekig blad. Zijden versierd met gerainureerde zuiltjes uit de XVIIIde eeuw. Samengesteld rond 1880.
#75Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale robijn van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie d’un rubis central de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,49 gEstimate: € 150 / 250 -
#151Modern beeldje van een danseres in bruingepatineerd metaal.
#749Vier Märklin polshorloges in oorspronkelijk etui. En we voegen er een Märklin stropdas aan toe en diverse Märklin catalogi (1964/65, 1978, 1979, 1981, 1982/83, 1991/92, 2007/08, jaarboek 2007/08, luxe-uitgave met CD-rom, samen 15 exemplaren).
Quatre montres à bracelet Märklin dans leurs étuis d’origine. Nous ajoutons une cravate Märklin et plusieurs catalogues Märklin 1964/65, 1978, 1979, 1981, 1982/83, 1991/92, 2007/08, livre de l’an 2007/08, édition de luxe avec CD-rom, 15 exemplaires en total).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#350Twee 14 karaats geel gouden hangers, een menorah en een torahrolletje.
Deux pendentifs en or jaune 14 ct, une menorah et un rouleau de la torah.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 60 / 100 -
#769“Internationale stijl. Modernistische architectuur van 1925 tot 1965”. Hasan-Udin Khan. Ed. Taschen, 1999.
“Internationale stijl. Modernistische architectuur van 1925 tot 1965”. Hasan-Udin Khan. Ed. Taschen, 1999.No longer availableEstimate: € 22 / 26 -
#31Koos Van der KaayPeriod: 1900 - 1976“Meisje”. Een beeld van terracotta op een stenen sokkel.
“Fille”. Statuette en terre cuite sur socle en pierre.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 160 -
#85Een heren zegelring van 18 karaats geel goud.
#47CapodimonteTwee muzikanten van handgeschilderd biscuit. Gemerkt.
Deux musicien en biscuit polychrome. Avec marque.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 30 / 40