#176Een staande klok met eikenhouten kast.
#79Jozef Adriaan CallaertsPeriod: 1896-1965“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#493Een paar moderne lampenvoeten van marmer en messing.
#774Een affiche van Keith Haring.
#232Albert De VosPeriod: 1868 - 1950“Vissersboot op woelige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau de pêche sur mer turbulente”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 108 cmEstimate: € 350 / 450 -
#737Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
#804MusimaEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#261Een geslepen kleurloos kristallen karaf met zilveren montuur en dop. Gemerkt.
#754Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.
#242Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.