4 pièces d'or de 50 Ecu. Au 900/1000. Belgique 1987. Sculpteur de Karel De Grote.No longer availableDim. (69,12 g)Estimate: € 2000 / 3000 -
#604Verzilverd beeldje met beren.
Figurine en métal argenté avec ours.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#627Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.
#195Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct. en een centrale briljant van +- 0,74 ct. FVS1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,52 ct. Et un diamant central de + - 0,74 ct. FVS1.No longer availableDim. 14,98 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#307Estée LauderEen grote factice voor het parfum ‘White linen’.
#36Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.
#509“Berlin, Leipziger Strasse”. Olieverf op board. Draagt een handtekening.
Berlin, Leipziger Strasse. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 150 / 180 -
#96Een paar nachtkastjes met notenhoutfineer en een marmeren blad.
Une paire de tables de chevet en placage de noyer avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 340 / 360 -
Un grand bureau en bois de placage avec tablette en cuir, cinq tiroirs et pieds gaines. Placage des tiroirs endommagé à certains endroits.No longer availableDim. 95 x 190 cmEstimate: € 120 / 200