Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Neo-gotische luchter van brons met 8 armen, versierd met een madonna met kind.

Neo-gotische luchter van brons met 8 armen, versierd met een Madonna met Kind.

Lustre néogothique en bronze à 8 bras, décoré d'une Vierge à l'Enfant.
SKU: 9903210296.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 40 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #36

    Een hoornvaas van Vieux-Bruxelles met vergulde versieringen van strikken en koorden in hoogreliëf en met handgeschilderd bloemendecor. Eind XIXe eeuw.

    Vase cornet en porcelaine dite Vieux-Bruxelles à bibelots et cordons dorés en haut relief et décor floral peint à la main. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #277

    Een Hollandse broodtrommel van aardewerk en hout.

    Une corbeille à pain hollandaise en faïence et bois.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #137

    “Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco

    Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art Déco
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #198

    Koffie-en theeservies van gedreven en geciseleerd zilver: dienblad (Ø 35,5 cm), koffie (H. 18 cm)-en theepot, suiker-en melkpot. Decor van dieren en vogels in uitsparingen, omgeven door bloemenfriezen en arabasken, alle elementen op vier klauwpootjes. Onderaan gemerkt 84%, Made in Iran en met makersmerk Martin. Koffie-en theepot met houten handvat, plateau met achtlobbige rand

    Service à café et thé en argent martelé et martelé: plateau, café et théière, sucrier et pot à lait Décor d'animaux et d'oiseaux en renfoncements, entouré de frises florales et d'arabesques, le tout sur quatre pieds griffes Marqué en bas à 84%, fabriqué en Iran et avec la marque du fabricant Martin. Café et théière avec manche en bois, plateau avec bord octogonal.
    No longer available
    Dim. 2955 g brut
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #525

    1 gouden munt “Conservation” van 750 Tugrik. Verso: Przewalskipaarden. Au 900/1000. Mongolië 1976.

    1 pièce d'or Conservation de 750 Tugrik. Verso: Chevaux de Przewalski. Au 900/1000. Mongolie 1976.
    No longer available
    Dim. (33,43 g)
    Estimate: € 1800 / 2400
  • #315

    Vier verschillende herdenkingsmunten van zilver 925‰. Waaronder Astrid 1935 - 1995. 18,75 g. Boudewijn en Fabiola 250 F 1998. 18,75 g. Albert en Paola 1959 - 1999. 18,75 g. En Paola 60 jaar 1997. 18,75 g.

    Quatre médailles et pièces de commémoration en argent 925/1000 dont Astrid 1935-1995 (18,75 g). Baudouin et Fabiola 250 BEF 1998 (18,75 g). Albert et Paola 1959-1999 (18,75 g) et Paola 60 ans 1997 (18,75 g).
    No longer available
    Dim. 33 mm
    Estimate: € 100 / 150
  • #548

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met Chinese tekens op een achtergrond van vegetale motieven.

    Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle avec des caractères chinois sur fond de motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #2

    Een zeer gevarieerd lot boeken, folders e.d. w.o. “La Wallonie, revue mensuelle de littérature et d’Art”. Tweewekelijks mengelwerk, eerste jaargangen, einde XIXde eeuw. En vele andere.

    Un lot très varié de livres, dépliants, etc., dont La Wallonie
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #162

    “Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.

    ”Enfants sur un chemin”. Huile sur toile. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #687

    Een lot van vier verschillende antieke aardewerken schenkkannen met meerkleurige decors. Gebruiksschade en restauraties.

    Un lot de quatre cruches en terre cuite anciennes différentes avec des décors multicolores. Usures et restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88

    Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.

    Une pendule de cheminée en marbre blanc. Balancier et clé manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #468

    Een paar vazen van Chinees porselein, versierd met meerkleurige Europese decors en vergulde motieven op kobaltblauwe fond. Apocrief gemerkt onderaan.

    Paire de vases en porcelaine de Chine, décorés de décors européens multicolores et de motifs dorés sur fond bleu cobalt. Marque apocryphe en bas.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 140
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More