Other lots in this auction
-
#266
Een massieve eikenhouten vitrinekast in twee delen, onderaan twee paneeldeuren en sledepoten, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Vroeg XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne massif, le dessus à deux portes pleines et sur pieds patins, le dessus à deux portes vitrées avec lattes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 129 x 54 cmEstimate: € 300/400 -
#347
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.
“Alfred Ost”. Frans Mertens. Ed. De Vroente. Kasterlee, 1971.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#762
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
“Femmes sur un pont”. Réédition d’une gravure sur bois japonaise par Utamaro.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 10/120 -
#277
Een driedelig stelletje van XIXe eeuws aardewerk van Zandhoven, bestaande uit een egoïstje, een theepotje en een kannetje.
Garniture trois pièces en faïence de Zandhoven du XIXe siècle. Comprenant un crémier, un pot à lait et une théière.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#702
“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120/140 -
#493
Lot postzegels in 4 albums en een map: varia van de hele wereld. In het bijzonder een oud, deels losbladig en interessant album met internationale zegels vanaf de jaren 1860 tot de jaren 1930. Griekse eilanden, Turkije, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Oost-Europa (Turkestan, ex-Joegoslavië) enz. enz.
Lot de timbres postes dans quatre albums et une farde: timbres de tous les pays, principalement un album aux feuilles partiellement amovibles contenant des timbres internationaux entre 1860 et 1930. Iles grecques, Turquie, Levant, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Europe de l’Est (Turkestan, états de la Yougoslavie, etc.).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#188
Een broodmandje van gedreven en ajour zilver met een decor van drie engeltjes omgeven door bloemenmanden. Gemerkt 800‰ en een W.
Panier en argent repoussé et ajouré à décor repoussé d’angelots entourés de corbeilles de fleurs. Marque 800‰ et “W”.No longer availableDim. 27 x 23,5 cm, 323,89 gEstimate: € 40/50 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 250/350 -
#690
Een tweezitscanapé en een fauteuil met gebeeldhouwde poten en regel.
Canapé deux places et un fauteuil aux pieds sculptés.No longer availableDim. 155 x 75 x 94 cmEstimate: € 80/120 -
#321
Een vaas van meerkleurig Murano glas.
Vase en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 90/120 -
#602Marinella Pirelli
“Rose e foglie fossili”. Een reeks van 8 lithografieën en een titelpagina achter plexiglas. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 25 exemplaren.
”Rose e foglie fossili”. Une série de 8 lithographies et une page titre sous verre plexi. Signées hors planche et numérotées sur 25 exemplaires.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 160/200 -
#662Corneille
“Image du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd 118/150 buiten de plaat.
“Image du paradis”. Lithographie. Signée, datée ‘98 et numérotée 118/150 hors planche.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 280/300