#48
#220
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une émeraude en forme de larme de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 600/700 -
#140
Bague en or blanc 18 ct en forme de serpents sertie de diamants colorés ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 1100/1200 -
#605
Een brede houten tuinbank.
#778
“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
#170
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct eet d’un rubis de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 350/450 -
#861
En lot van vijf verschillende houten doosjes, waarbij enkele met inlegwerk.
#827Meissen
#325
#789
#698
Een paar verchroomde plafonnières met telkens tien lichtpunten en 11 bollen.
#188
Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
Une paire d’anges en plâtre et bois de style Baroque.No longer availableDim. H. 67 & 70 cmEstimate: € 1800/2400