Similar lots by type
-
#594Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#761Een lot van drie eieren en een grote en een kleine bol van meersoortig marmer.
Un lot de cinq oeufs en marbre polychrome dont un petit et un grand.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#203“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#611Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 600 / 700 -
#208Een verstelbare design bureaulamp.
Lampe de bureau design réglable.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#193“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
“Nu agenouillé”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Henri Laurens.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#668Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.
Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183“Uil op een stronk”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Milo.
“Hibou sur une branche”. Statuette en bronze ) patine brune sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Milo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#243“De fluitspeelster”. Een beeldje van zamak op sokkel van bruin marmer.
“La joueuse de flûte”. Une statue en régule sur socle en marbre brun.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#771Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120 / 200 -
#213Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#633Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le petit boudeur”. Bronze à patine brune. Sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#247“De waterdraagster”. Een bronzen beeldje op groen marmeren voetstuk. Manco.
“La porteuse d’eau”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#257Een bronzen piedestal in art nouveaustijl met een beeld van een jonge vrouw in het midden.
Un piédestal en bronze style art nouveau avec, au milieu, une statue représentant une femme.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#758Een lot van vijf verschillende doosjes, waarbij drie van messing en twee bronzen juwelenkistjes met reliëfdecors.
Un lot de cinq boites dont trois en laiton et deux coffrets à bijoux en cuivre.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#505BaryeEen liggende tijger van bruingepatineerd brons. Draagt een handtekening. Zonder sokkel.
Tigre couché en bronze à patine brune. Porte une signature. Sans socle.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150 / 200 -
#197Een beeldje van donkergepatineerd brons in de vorm van een uil op een paar boeken. Het uiltje openend in twee helften rond een vrouwelijk naakt. Naar een werk van Bergman.
Statuette en bronze à patine foncée représentant un hibou sur des livres. Il ouvre en deux et révèle un nu féminin. D’après une oeuvre de Bergman.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 260 / 280 -
#576Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250 / 400 -
#621Een grote halllantaarn van brons en glas.
Grande lanterne de vestibule en bronze et verre.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#281Een paar kleine cassolettes van beige-rood marmer met messingen monturen en voet. Omstreeks 1900.
Deux cassolettes en marbre beige et rouge avec pieds en laiton. +- 1900.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 240 -
#619Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280 / 300 -
#248Een schouwpendule van rood marmer met bronzen leeuwenkoppen met ringen aan de zijkant. Werkende staat.
Une garniture de cheminée en marbre rouge à têtes de lions aux anneaux sur les cotés. En état de marche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#37Gedeeltelijk vergulde bronzen engel in barokke stijl. Oorspronkelijk bestemd om twee hanglampjes te dragen. Einde XIXde eeuw.
Une statue en bronze style baroque représentant un ange. Prévu pour deux lampes à pendre, Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#791Messingen kerkkandelaar, gemonteerd als elektrische schemerlamp.
Candélabre d’église, monté en lampadaire électrique.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#700Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.
Un miroir rectangulaire avec cadre en bois, sobrement incrusté.No longer availableDim. 78 x 57 cmEstimate: € 60 / 80 -
#480Een oude vaas van steengoed met druipglazuur. Omstreeks 1900.
Grand vase en grès à glaçure coulée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 45 / 55 -
#596Een tweedeurs vitrinekast van wortelfineer. Omstreeks 1900.
Vitrine à deux portes en placage de ronce. Vers 1900.No longer availableDim. 180 cmEstimate: € 250 / 350 -
#180Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en met verschillende vormen topaas met een gezamenlijk gewicht van ± 43 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de différentes formes de topaze ayant un poids total de ± 43 ct.No longer availableDim. 16,09 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#434Jeanne BadoisEen miniatuur vrouwenportret. Gesigneerd en gedateerd 1887.
Un portait de femme en miniature. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Val Saint LambertDrie stuks kleurloos kristal: twee asbakken en een vaas. Gemerkt.
Trois pièces en cristal incolore: deux cendriers et un vase avec marque à la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#470“Old honesty 5¢ cigar”. Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
“Old honesty 5¢ cigar”. Tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458Een leeuwtje van gesculpteerd ivoor.
Un petit lion en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 7,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#482“Balinese vrouwen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femmes Balinaises”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48,5 x 47,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#579Marcel JefferysPeriod: 1872 - 1924“Tuinzicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“ Vue sur le jardin”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 220 / 240

