#376Een eikenhouten kuipzeteltje, bekleed met rood fluweel.
#131Kolompendule met getorste zuilen. XIXde eeuw.
#712“Het nest”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Wols.
#201Martenot, ParisGrote cartelklok in Lodewijk XV-stijl versierd met Vernis Martin bloemen en een jachtlandschap en met vuurvergulde bronzen in de vorm van rocailles en een bloementuil. Frankrijk, tijdperk Napoléon III. Kleine barstjes aan het lakwerk in de sokkel en aan de zijkanten van de klok.
Un grand cartel style Louis XV décoré de fleurs Vernis Martin et un paysage de chasse ainsi que des bronzes doré feu en forme de rocailles et bouquet de fleurs. France, Napoléon III.No longer availableDim. 150 x 55 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#238BezinVogels op takken van brons met marmeren sokkel. Art deco periode.
#329“Paaslam”, ingelijst.
#347Een Onze-Lieve-Vrouwebeeld en twee kadertjes met kindjes van meerkleurig porselein. De kadertjes gemerkt met een anker.
Une statue de la Vierge Marie et deux cadres d’enfants en porcelaine. Les cadres portent la marque d’une ancre.No longer availableDim. h: 34 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een paar handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#340Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
#648Drie sculpturen van Afrikaans ivoor: twee bustes (H. 16,5 en 10 cm) en een olifantje (H. 5 cm). Eerste helft XXste eeuw.
Un service en porcelaine polychrome et dorure, décors de personnages dans des paysages, comprenant neuf assiettes, quatre petites assiettes, un grand plat rond et un grand plat oval. Marque sous la base: CVM.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80 / 120