Other lots in this auction
-
#103
Een muziekdoos in gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk. (schade aan het deksel). Mechanisme in werkende staat, maar te reviseren. Keuze uit acht liedjes. Zwitserland, omstreeks 1880.
Une boîte à musique dans une boîte en bois de placage, décoration d’incrustations (dégât au couvercle). Mécanisme en état de marche, mais à faire réviser. Choix entre huit chansons. Suisse, +- 1880.No longer availableDim. b: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et baguettes ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 700 / 900 -
#582
“No 168”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven: Wagemaker 1968.
”N° 168”. Huile sur toile. dédicace au dos: Wagemaker 1968.No longer availableDim. 69 x 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#95
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Une paire de boucles d’oreilles à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 9,60 gEstimate: € 350 / 450 -
#834
Een lot van drie oude speculaasplanken en drie chocoladevormen.
Un lot de trois planches à spéculoos et trois moules à chocolat.No longer availableDim. l: 27 - 49 cmEstimate: € 100 / 140 -
#365
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#862
Een lot boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog:-”Flandern 1917”. Ed. Didenburg. Berlijn, 1928.- “Passchendaele 1917”.- “Flanders then and now”.- “De Slagvelden van Wereldoorlog I”.- The West Point Atlas of War”.
Un lot de livres en relation avec la Première Guerre Mondiale:-”Flandern 1917”. Ed. Didenburg. Berlin, 1928.- “Passchendaele 1917”.- “Flanders then and now”.- “De Slagvelden van Wereldoorlog I”.- The West Point Atlas of War”.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#638
Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.
buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. 215 x 152 x 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#678
Een barokke kerkkandelaar van koper, gemonteerd als staande lamp.
Candélabre d’église baroque en cuivre monté en lampe.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 60 / 100 -
#354
Een antieke kaartset met ivoren speelchips in een zwartgelakte houten doos, versierd met messingen inlegwerk. Tijdperk Napoleon III.
Un jeu de cartes antique et jetons en ivoire dans une boîte en bois laqué noir, incrustations en laiton.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#850
Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
Deux tables de salon en chêne à entretoises.No longer availableDim. b: 55 & 69 cmEstimate: € 25 / 40 -
#406
Een bijzetkastje met twee laden en twee deurtjes en een nachtkastje met marmeren blad, beide van witgepatineerd hout.
Une petite armoire à deux tiroirs et deux portes et une table de chevet à tablette en marbre. Bois à patine blanche pour les deux.No longer availableDim. b: 60 & 36 cmEstimate: € 30 / 50