Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Notre derniere rencontre  remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.

“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.

“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.
Dim. 108,5 x 71,5 cm
SKU: 0602180552.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 7 February 2018 19:00
Catalogue #552
Estimate: € 220 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #644
    Trousselot

    “Kardinaal met papegaai”. Olieverf op schilderskarton. Gesigneerd.

    ”Cardinal et perroquet.” Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 32,5 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #744

    “Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.

    “Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #762
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging in het doek.

    ”Paysage à la ferme.” Huile sur toile. Signée. Petit dégât à la toile.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #982
    Albert Geudens
    Period: 1869 - 1949

    “De misdienaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Acolyte.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #854
    Louis Clesse
    Period: 1889 - 1961

    “Schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”La grange.” Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #984
    Jaak Van den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. gesigneerd.

    ”Vue sur la fagne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 44 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #621
    Joseph De Meyer

    “De jacht van Diana”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Omstreeks 1955.

    “La chasse de Diane”. Huile sur toile. Signée. Vers 1955.
    No longer available
    Dim. 120 x 160 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #232
    Prosper De Wit
    Period: 1862 - 1951

    “De aardappelschilster”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine schade bovenaan.

    “L’éplucheuse de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât vers le haut.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #759
    Robert Meyten

    “Surrealistisch landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.

    ”Paysage surréaliste et personnages.” Huile sur toile. Signée et datée 1964.
    No longer available
    Dim. 57 x 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1009
    Schevelenbosch

    Een paar interieurscènes naar de XVIIIe eeuw. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    Deux scènes d’intérieur d’après le XVIIIième siècle. Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #229
    Louis Van Engelen
    Period: 1856 - 1940

    “Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.

    “Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #749
    Tyssens

    “Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 58,5 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #569
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #892
    Rik Verheyden

    “Non aan een kerkingang”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.

    ”Une nonne à l’entrée de l'Église.” Huile sur toile. Signée et datée 1931.
    No longer available
    Dim. 59 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #754
    Bouchon

    Ieper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17

    Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.
    No longer available
    Dim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #859
    G. Heirbaut

    “Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #884
    LIeven Walschap
    Period: °1930

    “Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #419
    Willem Dolphyn

    Twee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.

    “Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 14 x 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #684
    S. Dewael

    “Joies d’été”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Joies d’été.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #632

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw, naar de XVIIe eeuw.

    ”Nature morte, fleurs.” Huile sur toile. Ne porte pas de signature. XIXième siècle, d’après le XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #989
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Paardenkoets in de duinen bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Carrosse dans les dunes durant la nuit.” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 35 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #214
    Henri Houben
    Period: Antwerpen 1858-1931

    “Conversatie op het veld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Conversation dans les champs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 66 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #689

    “Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.

    “Couple indien”. Paire de gouaches sur tissu. Travail moderne.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1032

    Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.

    Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.
    No longer available
    Dim. 93 x 39 cm
    Estimate: € 180 / 240

Other lots in this auction

  • #463

    Een grote vierkante doos van gelakt hout met een handgeschilderd decor. Chinees werk.

    Grande boîte carrée en bois laqué à décor peint à la main. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 47 x 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #954
    Hashira Kashoga Shungen

    “Acteur. Pilaarprent”. Ingekleurde houtsnede. Begin XIXde eeuw.

    ”Acteur. Estampes de colonne.” Une gravure sur bois en couleurs. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #408

    Een lot van vijf hoornvaasjes van Brussels porselein, waarbij er twee een paar vormen.

    Lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #955

    Een bronzen luchter in Régencestijl met kristallen pendeloques.

    Lustre en bronze de style Régence aux pendeloques en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 700
  • #303

    Zeven koperen stolpen van een oude ijskar (wazren verpakt in kranten van 1934, één dop manco, Ø 27 cm). We voegen er een messingen recipiënt aan toe.

    Sept cloches en cuivre ayant fait partie d’un char à crème glacée (elles étaient emballées dans des journaux de 1934, un fretel manque, Ø 27 cm). Nous ajoutons un récipient en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 200
  • #262
    Frans Van Genesen
    Period: 1887 - 1945

    “Binnentuin in bloei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Cour intérieur dans une abondance de fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 59 x 64 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #809
    Giles De Beefe

    Een staande klok in gesculpteerde houten kast met koperen uurwerk met tinnen versieringen.

    Horloge de vestibule en bois sculpté. Mouvement en laiton, cadran aux motifs en étain.
    No longer available
    Dim. 265 x 50 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #836

    Een eikenhouten bidstoeltje met halfrond blad, gedragen door vier zuiltjes. Omstreeks 1800.

    Un meuble de prière en chêne avec une tablette en demi cercle, portée par quatre colonnes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #465

    Een fauteuil van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.

    Fauteuil en bois sculpté de style Louis XVI, recouvert de velours.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #296
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Verkleuring en een kleine scheur.

    Un tapis d’Orient en laine. Fait main. Decoloration et petit cirure.
    No longer available
    Dim. 344 x 255 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #920

    Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

    Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 152 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 260
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More