Other lots in this auction
-
#459Dali
“Amazones”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 54/100 buiten de plaat.
“Amazones”. Sérigraphie. Signée et numérotée 54/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 48 cmEstimate: € 200 / 220 -
#162Henri KerelsPeriod: 1896 - 1956
“Neerhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Basse-cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 39 cmEstimate: € 150 / 250 -
#57Gien
Negen bekertjes, drie grote en zeven kleinere borden, twee schaaltjes met voet, een snoepschaaltje in bladvorm en een broodschaaltje met een blauw en witte Lodewijk XV-rand en monogrammen. Verschillende merken, XIXde eeuw. Sommige met een Parijs’ merk.
Neuf gobelets, trois grandes et sept plus petites assiettes, deux petits plats au piédouche, un petit plat à friandises en forme de feuille et un panier au bord Louis XV en bleu et blanc aux monogrammes. Différentes marques, XIXe siècle. Certains aux marques de Paris.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#701Columbia
Een oude koffer grammofoon. Model 230. Met zes platen. In werkende staat.
Ancien phonographe dans son coffre. Modèle 230. Avec 6 disques. En état de marche.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#247Delvaux
Een handtas in tweekleurig toile de cuir. Met originele stofhoes.
Sac à main en toile de cuir bicolore. Dans sac de protection d’origine.No longer availableEstimate: € 280 / 350 -
#798
Een olieluchter met aardewerken kap.
Lustre à huile à abat-jour en faïence.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#772
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#269Panamarenko
“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Rasterdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Driedimensionaal en onderzicht op wismagneten”. Estampe. Signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508
“Garuda met vuist in de bek van een serpent.” Gesculpteerd houten beeld. Singapore.
“Garuda met le poing dans la gueule d’un serpent”. Sculpture en bois. Singapour.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#189V. Plaquet
“Portret van François Claude Theremin.” Olieverf op doek. Vroeg XIXde eeuw.
“Portrait de François Claude Theremin”. Huile sur toile. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 70 x 58 cmEstimate: € 250 / 300 -
#159Jan VerhasPeriod: 1834 - 1896
“Boerin in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermière dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 26 x 19 cmEstimate: € 300 / 400 -
#411
Een dominospel in doosje, alles van grijs geaderd marmer.
Jeu de domino et sa boîte entièrement en marbre veiné gris.No longer availableDim. L. 18,5 cmEstimate: € 35 / 50