Other lots in this auction
-
#498
Een Duitse antieke pop met een porseleinen hoofd met schouderstuk. Open mond. Bruine open paperweight-ogen. Originele kleding. Genummerd 470 en T3 (?).
Poupée ancienne allemande à la tête en porcelaine aux épaules. Bouches ouverte. Yeux bruns “paper-weight” ouverts. Vêtements d’origine. Numérotée 470 et T3 (?).No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 120/200 -
#568
Een antieke pop met papier mâché hoofd. Open mond. Bruine open ogen. Oude klederdracht. Zonder merk.
Poupée ancienne à la tête en papier mâché. Bouche ouvert. Yeux ouverts bruns. Vêtements anciens. Sans marque.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 60/100 -
#726
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 282 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#808
Een lot van tien messingen olielampen, waarbij twee zonder lampenglas.
Lot de dix lampes à huile en laiton dont deux sans verre de lampe.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 50/100 -
#240
Een pear shape diamant van ± 0,54 ct. in gesloten hoesje. G. VS2. Met certificaat.
Diamant pear shape de ± 0,54 ct renfermé. G. VS2. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 950/1000 -
#242
“Portret van een dame.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“Portrait d’une dame”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 100/120 -
#758
Een Duitse antieke pop met een porseleinen hoofd met schouderstuk. Gesloten mond. Blauwe paperweight-ogen. Originele kleding.
Poupée allemande ancienne à la tête en porcelaine avec épaules. Bouche fermée, yeux bleus “paper-weight”. Vêtements d’origine.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100/150 -
#235
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 600/700 -
#182
“Maria en Christus overhandigen een rozenkrans aan een kloosterzuster” en “Banket met talrijke personages en engelen”. Een paar. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. Herstellingen.
“Marie et le Christ donnent un chapelet à une religieuse” et “Banquet avec de nombreux personnages et anges”. Une paire. Huile sur toile. Vers 1700. Réparations.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 600/800 -
#577
Bronzen Boeddha op een lotusbloem.
Bouddha en bronze sur une fleur de lotus.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#39
Een lot van vijf kaders met decoratieve foto’s. Bijgevoegd een aquarel van een Provence-roos.
Cinq cadres aux photographies décoratives. Nous ajoutons une aquarelle d’une rose de Provence.No longer availableDim. 40 x 63 cmEstimate: € 40/50 -
#782
Een antieke metalen dubbele vogelkooi.
Ancienne cage à oiseaux double en métal.No longer availableDim. 45 x 63 x 33 cmEstimate: € 120/200