#150Een paar oorbellen van 18 kt wit goud in de vorm van takken bezet met briljanten. Met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
#30Een 14 kt geelgouden broche bezet met fijne pareltjes.
#69Clarot“Begijnhof in de herfst.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Beguinage in autumn." Oil on board. Signed.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 80 / 120
#397Een lot van 8 Chinese gesculpteerde beeldjes uit jade, bestaande uit fohonden, Boeddha’s, zwaardjes, etc.
A lot of 8 Chinese carved jade figurines, including foo dogs, Buddhas, swords, etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#138Lladro‘Southern Charm’, een Lladro beeld, modelnr 5700 in originele verpakking. Stang van de paraplu ontbreekt.
'Southern Charm', a Lladro figurine, model number 5700 in original packaging. Umbrella stick is missing.No longer availableDim. H: 26cmEstimate: € 150 / 250 -
#217Een set van 2 handbeschilderde dekselvazen in delfts blauw, beide dragen het merkteken van de Porceleyne Fles met een decor van bloemen en vogels.
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
#142Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
#560Een 18 kt geelgouden ring bezet met kleine en een peervormige briljant.
An 18 kt yellow gold ring set with small and a pear-shaped brilliant.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 650 / 750 -
#523Gabriel à ParisEen Louis-Philippe pendule van verguld koper en zwart marmer. Versierd met een jonge vrouw, die een offerande doet aan een Madonnabeeld.
A Louis-Philippe mantle clock made of gilded copper and black marble. Decorated with a young woman making an offering to a Madonna statue.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#126Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#79Willem‘Zicht op het kerkplein’, olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd Willem.
'View of the Church Square', oil on canvas, signed lower right Willem.No longer availableDim. h 60 x b 50 cmEstimate: € 60 / 80