“Nummer 17”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.(Ron Van Riet nam in 1984 de reeks “Robert en Bertrand” over van Willy Vandersteen).
Ron Van Riet

“Nummer 17”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987. (Ron Van Riet nam in 1984 de reeks “Robert en Bertrand” over van Willy Vandersteen).

“Nummer 17”. Dessin au crayon dédicacé, signé et daté 1987. En 1984 Ron van Riet avait repris la série “Robert et Bertrand” de Willy Vandersteen.
Dim. 30 x 21 cm
SKU: 2706170712.
Category: Uncategorized.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #712
Estimate: € 40 / 60

Other lots by Van Riet

  • #702
    Ron Van Riet

    “Robert”. Tekening met opdracht, gesigneerd. (Ron Van Riet nam in 1984 de reeks “Robert en Bertrand” over van Willy Vandersteen).

    “Robert”. Dessin au crayon dédicacé, signé et daté 1987. En 1984 Ron van Riet avait repris la série “Robert et Bertrand” de Willy Vandersteen.
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #702
    Ron Van Riet

    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 juni 2017

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00