Other lots in this auction
-
#484Anne AugerPeriod: °1960“Le bus de Sonja”. Gesigneerd en gedateerd ‘08.
“Le bus de Sonja” . Signé et daté 08.No longer availableDim. 114 x 195 cmEstimate: € 180 / 240 -
#638Een diepe schotel van Japans porselein met een meerkleurig decor.
Un plat en porcelaine japonaise profonde à décor multicolore.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#190Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant emerald cut van +- 0,90 ct. FSI1. en twee diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant taille émeraude de + - 0,90 ct. FSI1. Et deux baguettes en diamant d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 3,21 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#124Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Ruïne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ruine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#188“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een beeld van Chiparus.
Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une statue de Chiparus.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 160 -
#37Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.
Un petit vase en faïence italienne d'après une exemple baroque à décor en relief polychrome.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#216Een gebombeerd ladenkastje van zwartgelakt hout met twee laden, een marmeren blad en zilvergepatineerd bronsbeslag.
Commode bombée en bois laqué noir à deux tiroirs, plateau en marbre et garnitures en bronze patiné argent.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 90 / 110 -
#116Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#593Een opengewerkte bronzen schouwpendule in eclectische stijl. Met slinger en sleutel.
Pendule ajourée en bronze de style éclectique. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 160 -
#631Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van plantenpotten. Stempel onderaan.
Théière en porcelaine de Chine à décor multicolore de pots de fleurs. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#334Een lot van zes XIXe eeuwse gravures met zichten op de Sint Pauluskerk te Antwerpen.
Un lot de six gravures du XIXème siècle avec vue sur l'église Saint-Paul d'Anvers.No longer availableDim. 26 x 20 - 31 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#322Een lot plaasteren wandversieringen, bestaande uit een reliëf met musicerend engeltje, een wijwatervat met Heilig Hart en twee wandconsoletjes met karikaturen.
Un lot de décorations murales en plâtre, consistant en un relief avec un ange musicien, un récipient d'eau bénite avec le Sacré-Cœur et deux consoles murales avec des caricatures.No longer availableDim. h: 23, 36 & 17 cmEstimate: € 50 / 80

