Other lots in this auction
-
#309Joseph Colpaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#110Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,62 ct. en een centrale diamant van ± 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,62 ct et d’un diamant central de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 4,34 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#603Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 320 / 400 -
#636Een commode met drie laden, versierd met Boullemarquetterie en verguld beslag en met een marmeren blad. Schade onderaan.
Une commode à trois tiroirs, décoration de marqueterie Boulle, montures dorées et une tablette en marbre.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 200 / 240 -
#622Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865Vier ingekleurde Japanse houtsneden uit de reeks “The Saigoku Pilgrimage Route”. Gesigneerd in de plaat.
Quatre gravures sur bois en couleurs japonaises, de la collection “ The Saigoku Pilgrimage Route”. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 650 / 750 -
#404Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Tours de Gand”. Houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 99/750 buiten de plaat.
”Tours de Gand”. Une gravure sur bois. Signée et datée ‘62, numérotée 99/750 hors planche.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#147Swarovski“Antonio”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Martin Zendron. Jaarlijkse uitgave 2003. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Antonio”. Objets en cristal de la série “Magie de la danse” d’après un modèle de Martin Zendron. Edition annuelle 2003. Dans la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 160 -
#302Paula EvrardPeriod: 1876 - 1927“Binenplaats van het begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Béguinage, la cour”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#421Een paar zittende honden van Staffordshire-aardewerk.
Une paire de chiens assis, faïence Staffordshire.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#822Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 62/95 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et numérotée 62/95 hors planche.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#314Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableDim. 28 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#650Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, style éclectique, dragons en vol.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400

