Other lots in this auction
-
#385Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een peervormige saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir en forme de poire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 650 / 750 -
#24Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Zes kleurenprenten. Gesigneerd.
Six estampes en couleurs. Signées.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#748Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647Een klein balustervaasje van Chinees porselein met een wit decor van bloemen en vlinders op gele fond. Onderaan gesigneerd.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor blanc de fleurs et d’oiseaux sur fond jaune. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 17, 5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#348HutchenreuterEen paar kandelaars van porselein versierd met personages. Onderaan gemerkt. (één kaarsenhouder ontbreekt).
Une paire de candélabres en porcelaine, décoration de personnages. Marque sous la base. (un porte-bougie manquant.No longer availableDim. 24 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#171Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.
Un vase en pâte à verre. Signé ‘L. Leloup 99’ à la base.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 220 / 250 -
#267Een oude zinken paardenkop.
Une tête de cheval en zinc.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#481Een Zwitserse koekoeksklok in de vorm van een chalet.
Un coucou suisse en forme de chalet.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 15 / 20 -
#557Een Afrikaans houten masker, versierd met schelpjes, koper en kraaltjes.
Un masque africain, décoration de coquillages, cuivre et perles.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#563Een Birmaanse poppenkastpop.
Un guignol de Birmanie.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#807Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.
Une pendule de cheminée en cuivre, style Empire. Nous ajoutons deux candélabres, style Baroque, en bronze.No longer availableDim. h: 39 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#248Ernst Gustav DoerellPeriod: 1832 - 1877“Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.
“Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 300 / 400

