#72
“Zeilschip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘J. De Haan’ en gedateerd 1953. Toegeschreven aan Jurjen De Haan (°1936).
”Voilier”. Huile sur panneau. Signé: ‘J. De Haan’ et daté 1953. Attribué à Jurjen De Haan. (° 1936).No longer availableDim. 34 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#789Cecilia VanderbeekPeriod: 1932 - 1999
#503
Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
#870
Een massief messingen haardketel met pan en schuimspaan.
#509
“Compositie”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening: H.A***
#681Daum, France
Een sierstuk van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.
#786
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#164
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
#260
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 1 ct.No longer availableDim. 5,14 gEstimate: € 1300/1500 -
#573
Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté en forme d’un homme assis. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100/120 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de saphirs ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 550/650 -
#689John O’Winning
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120