#67J. Van Riet“Vlaamsch interieur met figuren”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Riet en gedateerd 1887.
#5Fr. Colling“Hoevezicht met hooischoven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Colling Fr. en gedateerd 1951.
"Farm view with hay stacks," a painting, oil on canvas, signed Colling Fr. and dated 1951.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217‘Man met Romeinse munt’, olieverf op doek. Kopie naar het werk van Hans Memling.
'Man with Roman coin', oil on canvas. Copy after the work of Hans Memling.No longer availableOnline onlyDim. 24/19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236Jan WaterschootPeriod: 1892-1968“Sleutelstraat”. Een tekening op papier. Gesigneerd en d.d. 1927.
#54“Waterweg in bosrijk gebied”. Een schilderij, olieverf op paneel, niet gesigneerd.
"Waterway in wooded area." A painting, oil on panel, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279‘Alain Delon’, collage/gemengde techniek op doek. Onleesbaar getekend. In Amerikaanse kader.
'Alain Delon', collage/mixed media on canvas. Signed illegibly. In American frame.No longer availableOnline onlyDim. 67/67 cmEstimate: € 30 / 50 -
#248Th. VerstrekenPeriod: 1882 - 1961“Kempense hoeve”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
#152Benny Blommaert“Naakt perspectief”, pastel op papier, gesigneerd.
"Nude perspective", pastel on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 56 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#157Edmond Thomas“Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Griet 16-12-1980”. A stained glass window in lightbox commemorating a birth. Signed and dated 1987.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187‘Watermolen’. Art Brut. Olie op doek, getekend.
'Watermill'. Art Brut. Oil on canvas, signed.No longer availableOnline onlyDim. 40/50 cmEstimate: € 15 / 20 -
#61Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 40 cmEstimate: € 180 / 280