#405Twee messingen luchtertjes, versierd met glazen kraaltjes in drie niveaus.
#328Een trommel met riem en trommelstokken.
#106Een handgeknoopt wollen karpet.
#566Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
#625“Man met zak en waaier”. En netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Homme avec un sac et un éventail”. Un netsuke en ivoire sculptée et partiellement polychrome. Marque sous la base. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#214J. Coomans“Danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#563“No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
#293Kruikje van Hongaars aardewerk. Met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt Fischer J. Budapest.
Une cruche en faïence de Hongrie, décor de fleurs polychrome.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 30 / 50