Other lots in this auction
-
#764Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Vissersboten” & “Hooimijten”. Olieverf op board. Gesigneerd rechts bovenaan.
”Bateaux de pêche” et “Meules de foin”. Huile sur carton. Signé à droite au dessus.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#544“Grote markt te Brussel”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Rijlaarsdaam’.
”Grande Place, Bruxelles”. Huile sur toile. Porte une signature ‘Rijlaarsdaam.No longer availableDim. 50 x 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#838Een lot kunstboeken met betrekking tot Antwerpen, Brugge, ...- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour. - “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.
Un lot de livres en relation avec Anvers, Bruges, …- “De gouden eeuw van Antwerpen”. L. Voet.- “Brugge. Duizend jaar kunst”. V. Vermeersch. Mercatorfonds.- “Vlaanderen en Engeland”. K. Murray. Mercatorfonds.- “Antoon van Dyck en de prentkunst”. C. Defour.- “Het licht van de natuur”. M. Royalton - Kisch.- “Van Dyck”. Ch. Brown.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#288Een gietijzeren paraplubak met een jachttafereel in het decor. Eertse helft XXe eeuw.
Un bac à parapluies en fonte, un décor de chasse. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 140 -
#754Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.
Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cm (Afb.)Estimate: € 40 / 60 -
#740Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu avec tablette abattante et revêtement de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Een paar blauw en witte Delftse tegels in ronde lijstjes.
Deux carreaux bleu et blanc de Delft ronds encadrés.No longer availableDim. Ø 9 cmEstimate: € 40 / 50 -
#292Regulateurklok versierd met een paard. In werkende staat.
Régulateur, en état de marche, surmonté d’un cheval.No longer availableDim. h:110 cmEstimate: € 60 / 100 -
#669G. Pynaert“Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#461Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.
Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#327Een paar hangconsoles van mahoniehoutfineer. XIXe eeuw.
Une paire de consoles murales en bois de placage acajou. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 38 & 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360 / 400

