#216Een massief eikenhouten dressoir, 3 deurs met 3 laden.
A solid oak sideboard, 3 doors with 3 drawers.No longer availableDim. 104 x 219 x 66cmEstimate: € 200 / 250 -
#592“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#428Een plastic vintage klokje in chrome uitvoering op tulpvoet gemerkt Staiger West Germany.
A plastic vintage clock in chrome finish on a tulip base marked Staiger West Germany.No longer availableDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“Vlaams dorpszicht.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#94Maurice JacquePeriod: XIX-XX“Schaapherder met kudde”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Shepherd with Flock". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 34 x 25cmEstimate: € 150 / 200 -
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#340Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#606Een eikenhouten presentatiemeubel met 4 niveaus en spiegeltje bovenaan.
#273Een Kuifje verzameling album 1946.
A Tintin collection album 1946.No longer availableEstimate: € 140 / 180 -
#658Lopez y MorenoEen paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.
A pair of Spanish made porcelain figurines.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 40 / 50