#73Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.
A bronze figure of a dog with black patina. On a grey marble base.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#450ClipperEen zakhorloge in geel goudplaqué, Swiss Made.
A pocket watch in yellow gold-plated, Swiss Made.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#459“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
#360Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#307Een porseleien bord met kartelrand en bloemdecor. Achter gemerkt en genummerd Meissen.
#251Een geslepen kleurloze kristallen vaas met bloemendecor. Boheems.
A cut colorless crystal vase with floral decoration. Bohemian.No longer availableDim. h 40 cm Ø 23,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#6Een fruithouten telefoontafeltje met 3 laden.
#390Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.
#119B. Siereveld‘Havenzicht’, olieverf op doek, gesigneerd B. Siereveld.
#696DosemalteTwee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#464Félix LabissePeriod: 1905-1982“Figurine”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 89/175.
"Figurine". A lithograph on paper, signed and numbered 89/175 at the bottom outside the image.No longer availableDim. 69 x 46cmEstimate: € 150 / 250