#22“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd.
#492Rémy Cornelissen“Drie Dames.” Litho. Genummerd 2/55. Gesigneerd buiten de plaat.
"Three Ladies." Lithograph. Numbered 2/55. Signed outside the plate.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 220 / 340 -
#263“L’Album de la Guerre 1914+1919”, 2 volumes, volledig geïllustreerd.
"The Album of the War 1914+1919", 2 volumes, fully illustrated.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#356Een rode en witte zitbank in expo ‘58 stijl.
A red and white sofa in Expo '58 style.No longer availableDim. 81 x 54 x 105 cmEstimate: € 60 / 80 -
#696DosemalteTwee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Two hand-knotted oriental rugs made of wool.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#667HamadanEen handgeknoopte Oosterse loper van wol.
A hand-knotted Oriental carpet made of wool.No longer availableDim. 263 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#162Willem Dolphyn‘Stilleven met tegel en kwarteleieren’, olieverf op paneel, getekend Willem Dolphyn en gedateerd 72.
#322“Leergang voor Kunstvorming en Kennis der Streek”. Een diploma affiche van Gids op papier.
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#690Vijf verschillende Chinese jade beeldjes als hangers met geweven koorden.
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.42 ct.No longer availableDim. 2,85 gEstimate: € 500 / 600