#496ZandjanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An Oriental carpet. Hand knotted wool.No longer availableDim. 340 x 235 cmEstimate: € 120 / 200 -
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#124Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Karle Kato, Le vieux Maître”. Een drypoint & aquatint op papier. Epreuve d'Artiste.
"Karle Kato, The old Master." A drypoint & aquatint on paper. Artist's proof.No longer availableDim. 48 x 36cmEstimate: € 175 / 225 -
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#385Een lot van 5 armstoelen in diverse stijl en uitvoering.
#230Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.
An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.No longer availableDim. 14,75 gEstimate: € 550 / 650 -
#121Een 19e eeuwse cartelklok in Lodewijk XV-stijl in zwart gelakt hout en verguld bronzen ornamenten, op de wijzerplaat staat Leroy Paris en op het binnenwerk staat Ch. Vcne made in France met nr 37746.
#589Een spiegel met een vergulde houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. h 107 x b 76 cmEstimate: € 80 / 120 -
A wooden sculpted statue of a South American man. Early 20th century.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 80 / 100