#375Een massief houten bibliotheektrapje met 3 treden.
A solid wooden library step ladder with 3 steps.No longer availableDim. 67 x 46 x 32cmEstimate: € 40 / 60 -
#594Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Rokende man voor het haardvuur.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Smoking man by the fireplace." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 64 x 79 cmEstimate: € 80 / 120 -
#490Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,42 ct.
#253‘The Endeavor’, een schaalmodel van het legendarische zeilschip in hout.
'The Endeavor', a scale model of the legendary wooden sailing ship.No longer availableDim. 133 x 96 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#459“Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.
#596Zes houten stoelen met gestoffeerde zit. Tijdperk Regency.
#9“De Schelde”. Een paar landkaartlitho’s met thema Nederlandse Schelde eilanden medio 18e eeuw.
"The Scheldt." A pair of map lithographs depicting the Dutch Scheldt Islands in the mid-18th century.No longer availableDim. 35 x 65cm & 33 x 41cmEstimate: € 40 / 80 -
#655Een lot van 6 eikenhouten stoelen.
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#537Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.
A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.No longer availableEstimate: € 120 / 200