#231
Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65/75 -
#609
Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#588
Chinese porseleinen bloempot met decor op gele fond. Haarscheur op de bodem.
#545
Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#197
Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200/220 -
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#187
Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
#549
Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#648
Cloisonné tempel met zuiltjes.
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
#618
Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#623
Gemberpot versierd met vogels.
Vier gekleurde aardewerken potten.
#628
Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#590
Lantaarn van brons en glas.
#233
Metalen kerstboom.
Un sapin de Noël en métal.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 70/100 -
#576
Ronde tafel in Empirestijl.
#550
#228
Zilverkleurig metalen windlicht.
#637
Bulldog van composiet.
Un bouledogue en composite.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 40/60 -
#422
#525
Paar ballonvormige wandkandelaars.
#316
Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 160/180
#654De Graeve
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Nu assis". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 97 cmEstimate: € 50/70 -
#87
Een barometer-thermometer op koper met een houten kast.
Een paar barokke engeltjes. XVIIIde eeuw.
Deux angelots style baroque. XVIIIième siècle.No longer availableDim. H: 63 cmEstimate: € 2000/2500 -
#145
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et d’un rubis central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,42 gEstimate: € 400/500 -
#533
Een grote rechthoekige schotel van Imariporselein.
#469Vladimir KomarekPeriod: 1928-2002
Lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1993 buiten de plaat
#586
Een Engels bureau met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
#722
Een gevarieerd lot kristal en glaswerk, grotendeels met verzilverde monturen.
Un lot d'objets en cristal et verre, certaines pièces avec montures argentées.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#288
#514Daan ThulliezPeriod: 1902 - 1965
#607Märklin
Diesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.
#189Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Hoeve”. Pastel. Gesigneerd. Vochtvlekken.
"Ferme". Pastel. Signée. Quelques taches d'humidité.No longer availableDim. 52 x 50 cmEstimate: € 300/400