Similar lots by type
-
#359
Drie XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Jean Benoit Winckler:- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.”-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”.
Trois gravures en couleurs par Jean Benoit Winckler du XVIIIème siècle :- “Zicht op de Melkbrug over de Spaarne te Haarlem.-”Zicht op de bruggen over de Maas te Rotterdam”- “Zicht op de grote kerk en de Koornmarkt te Rotterdam”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#482Ichiyusai Kuniyoshiga
“Het verhaal van de 47 Ronins”. Een diptiek. Japanse ingekleurde houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1850.
”L’histoire des 47 Ronines”. Une diptyque. Une gravure sur bois japonaise. Signée. +- 1850.No longer availableDim. (35 x 24) x2Estimate: € 120/200 -
#334
“L’épouse indiscrete” & “Le lever de la Mariée”. Twee oude Franse gravures.
”L’épouse indiscrète” & “Le lever de la Mariée”. Deux gravures anciennes françaises.No longer availableDim. 42 x 31 cmEstimate: € 50/80 -
#719Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865
“Kabuki toneelspeler”. Een Japanse houtsnede. Met uitgeverszegel van Matsumura Tatsuemon. Omstreeks 1826.
”Acteur Kabuki”. Une gravure sur bois japonaise. Avec sceau : Matsumura Tatsuemon. +- 1826.No longer availableDim. 36,5 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#509
“Brigitte Bardot”. Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. Une sérigraphie d’après Andy Warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 130/150 -
#44James Ensor
“Le lampiste”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
”Le lampiste”. Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#582Herman BroodPeriod: 1946 - 2001
“Ferrari Testarossa”. Een zeefdruk. Binnen de plaat gesigneerd en buiten de plaat genummerd 19/200.
”Ferrari Testarossa”. Une sérigraphie. Signée dans la planche et numérotée 19/200 hors planche.No longer availableDim. 66 x 75 cmEstimate: € 420/500 -
#469Walter Brems
“Vrouw met libel”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd ‘88 buiten de plaat.
”Femme et libellule”. Une sérigraphie. signée et datée ‘88 hors planche.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#452Jozef W. CornelisPeriod: °1941
“Personages”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Personnages”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 26,5 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#32Jozef Heymans
“De landbouwer”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”L'agriculteur”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 25/40 -
#454Frans ClaessensPeriod: 1885 - 1968
“Moeder en kind”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Mère et enfant”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 48 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#9Leonor Fini
“Jonge vrouw”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 53/175 buiten de plaat.
”Jeune femme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 53/175 hors planche.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#39Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Vrouw in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 155/300 buiten de plaat.
”Femme et intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 155/300 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 42,5 cmEstimate: € 30/50 -
#492Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Il Maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plat.
”Il Maestro”. une lithographie. Signée et numérotée 41/125 hors planche.No longer availableDim. 76 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#79Felix De BoeckPeriod: 1889 - 1995
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 20/100.
”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 20/100.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 120/140 -
#682
“Geisha’s”. Een ingekleurde houtsnede. Gesigneerd.
”Geishas”. Une gravure sur bois. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100/160 -
#22
“Kasteel van Schoten”. Een met de hand ingekleurde oude kopergravure door Franz Ertinger.
”Château de Schoten”. Une gravure sur cuivre mise en couleurs à la main par Franz Ertinger.No longer availableDim. 12 x 21 cmEstimate: € 25/40 -
#439Emiel HoornePeriod: °1951
“Kleurmenger”. Een linosnede. Gesigneerd en genummerd 48/250 buiten de plaat.
”Mélangeur de couleurs”. Une lino. Signée et numérotée 48/250 hors planche.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 30/50 -
#399
Een lot van vijf werken, waarbij olieverf op papier en lithografieën. Een gesigneerd van Patris en met opdracht.
Un lot de cinq oeuvres, dont des huiles sur papier et des lithographies. Une signée ‘Patris’ et dédicace.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#349
Vier XVIIIe eeuwse ingekleurde gravures van Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”.
Quatre gravures du XVIIIème siècle par Georg Balthasar Probst:- “Havengezicht”.- “Het stadhuis en een deel van de haven van marseille”.- “Seylen in’t ys en soeken na de walvis”.- “De walvis wort na boors geboegseerd of geroeyd”No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#694
“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/100 -
#4Willem DolphynPeriod: 1935 - 2016
“Staketsel op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd, gedateerd 1981 en genummerd 62/100 buiten de plaat.
”Estacade sur l’Escaut”. Une eau-forte. Signée, datée 1981 et numérotée 62/100 hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 23 cmEstimate: € 25/50 -
#42
“Zeilschip op woelige zee”. Een lithografie naar een werk van Plugger Jacob.
”Voilier sur mer agitée”. Une lithographie d’après un travail par Plugger Jacob.No longer availableDim. 24,5 x 37 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#188Ferdinand Barbedienne
“Lorenzo di Medici”. Een bronzen beeld met donker patina naar een werk van Michelangelo. Gesigneerd en met stempel.
”Lorenzo di Medici”. Une statue en bronze d’après l’oeuvre par Michel-Ange.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 500/600 -
#538
Drie snuffbottles van gebeeldhouwd en gepolychromeerd ivoor. De hoofdjes doen dienst als stop. In de vorm van een Guanyin, een keizer op een paard en een keizerin op een kameel. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Trois flacons en ivoire sculptée polychrome. Les têtes font office de bouchons. En forme de Guan Yin, un empereur sur un cheval et une impératrice sur un chameau. Travail chinois, début XXème siècle.No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 180/240 -
#58
Een zwaardbajonet uit Wereldoorlog I.
Une baïonnette à lame , Première Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/20 -
#330
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,50 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300/400 -
#581
“Wijze met draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor”.
”Sage et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 200/240 -
#592
Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#159J. Vincken
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#526
Speeltafeltje van mahoniehout met klapblad en centrale voet. Omstreeks 1880.
Une petite table de jeu en acajou à tablette rabattable et sur pied central. +- 1800.No longer availableDim. H.79 cmEstimate: € 80/100 -
#730
“Man met taikostokken”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.
”Homme aux bâtons taiko”. Un netsuke en ivoire sculptée. Marque sous la base. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/100 -
#506
Een japanse netsukevitrine van ijzerhout.
Une vitrine à netsuke japonaise en bois de fer.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#99Georges Steel
“Jongen uit Granada”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Jeune homme de Grenade”. Huile sur carton. Signé et daté 1974.No longer availableDim. 48 x 3 8 cmEstimate: € 120/180 -
#336
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80/100