Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“OLV van Vlaanderen.” Een sculptuur van Belgisch aardewerk. Gesigneerd.
“OLV van Vlaanderen.” Een sculptuur van Belgisch aardewerk. Gesigneerd.
“OLV van Vlaanderen.” Een sculptuur van Belgisch aardewerk. Gesigneerd.
Alphons Noseda
Period: 1885-1945

“OLV van Vlaanderen.” Een sculptuur van Belgisch aardewerk. Gesigneerd.

“Our Lady of Flanders.” A sculpture of Belgian pottery. Signed.
Dim. h 36,5 cm
SKU: 0703230103.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 180 / 260
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #81

    Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.

    A pair of silver presentation dishes on four legs. 800‰.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm 500 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #65

    Een glazen coupe met een verzilverde voet, gemerkt EPNS, evenals een paar kandelaars van wit metaal met gedraaide houten schacht.

    A glass bowl with a silver-plated foot, marked EPNS, as well as a pair of white metal candlesticks with turned wooden shafts.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #587
    Matador Solingen Germany

    Een “Original Buffalo Skinner” jachtmes met lederen schede, gemarkeerd “Matador Solingen Germany”.

    An "Original Buffalo Skinner" hunting knife with leather sheath, marked "Matador Solingen Germany".
    No longer available
    Dim. 37,5 x 8cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #401

    Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

    A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.
    No longer available
    Dim. 29 x 29,5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #312

    Een houten backgammon speelkist met vilten bekleding binnenin. Aanwezig twee lederen dobbelpotjes, 5 dobbelstenen en 2x 15 “Checkers”.

    A wooden backgammon game box with felt lining inside. Present two leather dice pots, 5 dice and 2x 15 "Checkers".
    No longer available
    Dim. 38 x 46cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #252
    Kris De Pillecijn
    Period: °1949

    “Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    "Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 12,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #120

    Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.

    An 18 carat yellow gold ring set with a cameo.
    No longer available
    Dim. 10,77 g 2,5 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #528

    Een houten ronde tafel met centrale poot.

    A wooden round table with central leg.
    No longer available
    Dim. h 72 cm & Ø 103 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #374

    “Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.

    “Beach view with umbrellas.” Oil on canvas. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 48 x 68,5 cm
    Estimate: € 280 / 380
  • #181
    Samuel Marti
    Period: 1922 -

    Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.

    A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.
    No longer available
    Dim. h:42 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #670
    Feraghan

    Een handgeknoopt Indisch wollen kleedje.

    A hand-knotted Indian wool rug.
    No longer available
    Dim. 145 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #645

    Een plaasteren zuiltje.

    A plaster column.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More