#607Een Chinees porseleinen theepot met diverse figuren afgebeeld.
#100Een 18 karaats geelgouden kruis bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat yellow gold cross set with brilliants with a combined weight of approx. 0.40 ct.No longer availableDim. 31,75 gEstimate: € 2300 / 2400 -
#61Furstenberg“De kastanjebranders”. Een groep van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt.
"The Chestnut Burners". A group of multicolored German porcelain. Marked.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#137Een paar rococo vuurbokken van verguld en donker gepatineerd brons. In de vorm van engeltjes gezeten op een basis gedeeltelijk leeuw, gedeeltelijk rocaille. XIXde eeuw.
A pair of rococo fire andirons in gilt and dark patinated bronze. In the shape of cherubs seated on a base partly lion, partly rocaille. XIXth century.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#383Een paar spekstenen fo-honden. Minieme slijtage.
#663Een houten paard op wielen als doosje bezet met rood en geel koper.
A wooden horse on wheels as a box set with red and yellow copper.No longer availableDim. 18 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#606Handgeknoopt Afghaans tapijt.
#231Een gesculpteerde messing putti/cherubijn kandelaar, gedetailleerd met Steenbokken, bloemmotieven, handvaten en strikken.
#573Een kalender van 1863, een brievenhouder en een kandelaar van messing.
#51Een schemerlamp van wit biscuit in de vorm van een kruik versierd met putti. Onderaan gemerkt. Elektrische bedrading.
A white biscuit table lamp in the shape of a jug decorated with putti. Marked at the bottom. Electrical wiring.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40 / 50