#81Een paar zilveren presenteerschaaltjes op vier poten. 800‰.
#65Een glazen coupe met een verzilverde voet, gemerkt EPNS, evenals een paar kandelaars van wit metaal met gedraaide houten schacht.
A glass bowl with a silver-plated foot, marked EPNS, as well as a pair of white metal candlesticks with turned wooden shafts.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#401Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.
A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.No longer availableDim. 29 x 29,5 x 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#120Een 18 karaat geelgouden ring bezet met een camee.
#528Een houten ronde tafel met centrale poot.
#374“Strandzicht met parasols.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Beach view with umbrellas.” Oil on canvas. Bears signature.No longer availableDim. 48 x 68,5 cmEstimate: € 280 / 380 -
#181Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#670FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
#645Een plaasteren zuiltje.
A plaster column.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 20 / 30