#492Andreas VanpouckePeriod: °1959“Portretstudie van Vriend Eric Colpaert”. Olieverf op doek. Achteraan met gesigneerde opdracht d.d. Pulderbos 1986.
“Portrait Study of Friend Eric Colpaert”. Oil on canvas. At the back with signed dedication dated Pulderbos 1986.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#347Een paar tafelstukjes van biscuit in de vorm van een jongen en een meisje op priëlen. Omstreeks 1900. Beide genummerd.
A pair of biscuit table pieces in the shape of a boy and a girl on arbours. Circa 1900. Both numbered.No longer availableDim. H. 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#125Een sigarenpijpje gebeeldhouwde meerschuimen kop met voorstelling van de geboorte van Venus. Steel van amber.
#362Joz. De SwertsEen lot van vier gravures in negatief. “Karnaval.”, “Hoofd met kruis op achtergrond.” & “Twee gezichten.” Gesigneerd binnen de plaat.
A lot of four engravings in negative. “Carnival.”, “Head with cross in background.” & "Two faces." Signed inside the plate.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60 -
#84Frans Bosteels“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#50Een 18 karaats wit en geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 karat white and yellow gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct.No longer availableDim. 11,80 gEstimate: € 450 / 550 -
#97Zilveren bonbonniere met kaartje vanwege de Koning & Koningin.
#640Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en vijf verschillende half edelstenen in princes geslepen.
A pair of 18 carat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 1 ct. and five different semi-precious stones in princess cut.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 700 / 800