#28Een apothekersweegschaal in haar vitrine.
A pharmacy scale in her display case.No longer availableDim. 37 x 35 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#180Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van +- 0,39 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
An 18 karat white gold necklace with a pendant set with a central diamond of +- 0.39 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.35 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#214Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#281Een terrine met onderschaal van Frans polychroom aardewerk. Gedecoreerd met figuren.
A tureen with bottom dish of French polychrome earthenware. Decorated with figures.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#277Koperen doofpot, eind 17e eeuw.
#167Hergé“Le Trésor de Rackham le Rouge”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (B1). Goede staat, tweede druk in kleur.
“Le Tresor de Rackham le Rouge”. hardcover. Ed. Casterman 1946 (B1). Good condition, second printing in colour.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#444“Abstracte figuur.” Acryl op board. Draagt handtekening achteraan. Luc Verhaegen. Gedateerd 1961. ‘Voor Viviane’.
#507Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
A prayer rug with a tree of life made of wool and silk.No longer availableDim. 230 x 138 cmEstimate: € 120 / 200