Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel.
“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel.
“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel.
“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel.
“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel.

“Olympische spelen Moskou 1980. Een collectie zilveren munten in 4 etuis. 11 van 10 roebel, 10 van 5 roebel. 900‰.

“Olympic Games Moscow 1980. A collection of silver coins in 4 cases. 11 from 10 rubles, 10 from 5 rubles. 900‰.
Dim. 533 g 900‰
SKU: 0703230260.
Category: Uncategorized.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #260
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #692

    Een glasservies van kristal bestaande uit: 6 waterglazen, 6 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 6 wittewijnglazen en 6 borrelglazen.

    A crystal glass service consisting of: 6 water glasses, 6 champagne coupes, 6 red wine glasses, 6 white wine glasses and 6 shot glasses.
    No longer available
    Dim. H: 6-12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #404
    J. Callens

    “Damesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ladies Portrait.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #480

    Een 18 karaats witgouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 carat white gold necklace set with diamonds with a combined weight of +- 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 4,25 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #431

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een famille verte decor van personages. Medio XXste eeuw.

    A pair of Chinese porcelain vases and covers with a famille verte design of characters. Mid XXth century.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #396

    Een begin 20ste eeuwse vitrinekastje met enkele deur en metalen rekje bovenaan. Op wieltjes, met sleutel.

    An early 20th century display cabinet with a single door and a metal rack at the top. On wheels, with key.
    No longer available
    Dim. 92 x 51 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444

    “Abstracte figuur.” Acryl op board. Draagt handtekening achteraan. Luc Verhaegen. Gedateerd 1961. ‘Voor Viviane’.

    “Abstract figure.” Acrylic on board. Carries signature on the back. Luke Verhaegen. Dated 1961. 'For Viviane'.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #38

    Een oude houten fotocamera met balg. Met platen, enkele lenzen en toebehoren. Begin XXste eeuw.

    An old wooden photo camera with bellows. With plates, some lenses and accessories. Early XXth century.
    No longer available
    Dim. H: 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #458
    Christian Defays

    Vrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.

    Female torso. Marked. Signed and numbered at the back.
    No longer available
    Dim. H: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #540

    Twee verschillende halssnoeren bezet met citrine en spinel.

    Two different necklaces set with citrine and spinel.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #101

    Waaier in vergulde presentatielijst. XIXde eeuw. Gesigneerd.

    Fan in presentation frame. XIXth century. Signed.
    No longer available
    Dim. L: 60 cm
    Estimate: € 250 / 350

Other lots in this auction

  • #316

    Een bijzettafeltje in Franse marqueterie met een lade in de gordel en met een messingen galerijtje en monturen. Lodewijk XV-stijl.

    A side table in French marquetry with a drawer in the belt and with a brass gallery and mountings. Louis XV style.
    No longer available
    Dim. H. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #133
    Roger Paul Bloche
    Period: 1865-1943

    “Le Froid”, bronzen beeld van koppel in de koude, gesigneerd onderaan “P. Roger Bloche”.

    "Le Froid", bronze sculpture of a couple in the cold, signed at the bottom "P. Roger Bloche”.
    No longer available
    Dim. 34cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #170

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct. EVVS1.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 1.56 ct. EVVS1.
    No longer available
    Dim. 7,45 g
    Estimate: € 1350 / 1450
  • #304
    Henri H.D.V.De Vooght

    “De Schoenmaker”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1917. Klein letsel.

    "The shoemaker". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1917. Small damage.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #305
    Gillot Laurent Tournay

    Een zwarte hoge hoed van zijde.

    A black silk top hat.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #82
    Jean-Jacques Foulon

    “Stilleven met Eend.“ Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Still Life with Duck.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94
    Rémy De Pillecijn

    “De Leie in de winter”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “The Leie in winter”. Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #323
    Val Saint Lambert

    Een mauve kristallen vide-poche. Gesigneerd onderaan.

    A mauve crystal vide-poche. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm H: 6 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #246

    Een lage mahoniehouten ladenkast met drie grote en twee kleine laden. Engeland, Georgian stijl.

    A low mahogany chest of drawers with three large and two small drawers. England, Georgian style.
    No longer available
    Dim. 91x45x98 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #200

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een Parel.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.22 ct and a pearl.
    No longer available
    Dim. 5,15 g p: 1 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #653
    Boom

    Een glazen vaas, mauve gekleurd en verguld met vergulde opleg. Zonder merk.

    A glass vase, mauve coloured and gilded with gilt overlay. Without brand.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #368

    Een bruingeglazuurde aardewerken kruik, groen binnenin. Gemerkt onderaan W. Germany Bay.

    A brown-glazed earthenware jug, green inside. Marked at the bottom W. Germany Bay.
    No longer available
    Dim. H.26 cm
    Estimate: € 35 / 40
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More