Other lots in this auction
-
#553“Vrouw met kom”. Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld. Luba, Congo.
”Femme et bol”. Une statue africaine en bois sculpté. Louba, Congo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#272Thiele“Moeder en kind op een bosweg met hoeves in de achtergrond”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.
”Mère et enfant sur un chemin forestier, fermes en arrière-plan”. Huile sur toile. +- 1900.No longer availableDim. 78 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#476Een Chinees hardhouten salontafel.
Une table de salon en bois dur.No longer availableDim. 140 x 69 cmEstimate: € 180 / 240 -
#612“Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.
“Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.No longer availableDim. 43 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#487Een lot Italiaans en Portugees aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine dekselvaas, een kandelaar, een kannetje en een tabakspot.
Un lot de faïence italien et portugais, comprenant un grand et un petit vase à couvercle, un candélabre, une verseuse et un pot à tabac.No longer availableDim. h: 12 - 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#708Val Saint-LambertEen serie van zes cognacglazen met geslepen initialen. Onderaan gemerkt.
Une série de six verres à cognac, initiales gravées. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#738Een deels verzilverd koperen kistje, versierd met ingelegde motieven van been.
Un coffret partiellement argenté, décorations de motifs incrustés en os.No longer availableDim. 20 x 23 cmEstimate: € 60 / 120 -
#615Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120 / 200 -
#33Een Art - Deco vaas in rood/wit glaspasta.
Un vase Art Déco en pâte de verre rouge et blanche.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 36 / 40 -
#390Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en zwart gerodeerde robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis noir rodés ayant un poids total de ± 4,40 ct.No longer availableDim. 7,08 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#206Eéndeurs spiegelkast van mahonie in Louis-Philippestijl. Omstreeks 1900.
Une armoire à une porte miroir en acajou style Louis Philippe. Vers 1900.No longer availableDim. 250 x 112 cmEstimate: € 30 / 50 -
#167Riessler & Kessel, AustriaEen lampenvoet/sierstuk van gepolychromeerd porselein met een voorstelling van een octopus en een krab in hoogreliëf.
Une pièce de décoration/pied de lampe en porcelaine polychrome, représentation d’une pieuvre et un crabe en haut-relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 300

