Other lots in this auction
-
#35Een 18 karaats geel goud gegraveerde fotohanger.
Un pendentif à photographie en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 11,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#383Twee grote diepe sierschotels en een schaal van meerkleurig Frans aardewerk. XVIIIe én XIXe eeuw.
Deux grands plats profonds et un plat en faïence de France polychrome. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 & 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#251Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#252Frans Van DammePeriod: 1858 - 1925“Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#735Een meesterstuk van mahoniehoutfineer in de vorm van een commode met vier, met fruithout ingelegde laden en met een wit marmeren blad. XIXde eeuw.
Une pièce de maître sous forme de commode à quatre tiroirs en bois fruitier et une tablette en marbre blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. 38 x 44 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#84Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme hivernale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180 / 220 -
#892Serie van vier art nouveau stoelen, subtiel ingelegd met parelmoer.
Une série de quatre chaises Art Nouveau, incrustations de nacre.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#762D. Coster“Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae...”. Een oude gravure met zicht op de abdij van Tongerlo.
”Tungerloa, celeberrimum totius Taxandriae..”. Une ancienne gravure avec vue sur l'abbaye de Tongerlo.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 150 / 200 -
#686GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 150 / 250 -
#412Edgard HeirmanPeriod: 1919-2004“Knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#415Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijn, smaragd en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en vier kleine diamantjes.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis, émeraudes et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et de quatre petits diamants.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 150 / 250 -
#151Amphora, OostenrijkEen art nouveau sierkan van meerkleurig porselein, versierd met een reliëfdecor van distels.
Une verseuse Art Nouveau en porcelaine polychrome, décoration de chardons en haut-relief.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 350

