Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Onderdeel van Loftriptiek Antwerpen. Houtsnede.
Joris Minne

Onderdeel van Loftriptiek Antwerpen. Houtsnede.

Une partie du triptyque de louange Anvers. Gravure sur bois.
Dim. 40 x 33 cm
SKU: 2708190464.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #464
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #396

    Een gefineerd muziekmeubeltje, versierd met ingelegde biesjes van fruithout en bloemenmarquetterie. Inclusief muziekinstallatie van Pioneer.

    Un petit meuble à musique en bois de placage, décoré de filets en bois fruitier et marqueterie floral.
    No longer available
    Dim. h: 113 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #719

    Een salontafel in Lodewijk XVI-stijl met twee laden en twee uitschuifbare leggers onder het wit marmeren blad.

    Une table de salon style Louis XVI à deux tiroirs et deux rallonges sous la tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #546

    Een vierkante salontafel met een blad van bamboe.

    Table de salon carrée avec tablette en bambou.
    No longer available
    Dim. 110 x 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #665

    Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Dim. 75 x 170 cm st. 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #741

    Een bronzen struisvogel met een kokosnoot als lijf.

    Une autruche en bronze à corps en noix de coco.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #51

    Postzegels. Groot-Brittannië en Gemenebestlanden. XIXde en begin XXste eeuw. 318 st, afgestempeld, diverse letsels.

    Timbres postes, Grande-Bretagne et Commonwealth. XIXème et début XXème siècle. 318 pièces, divers dégâts et franchis.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #713

    Twee ivoren netsukés. “Marktkramers”. Onderaan gemerkt.

    Deux netsukes en ivoire. “Forains”. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #25
    Longines

    Dameshorloge van 18 karaats geel goud met lederen bandje.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct à bracelet en cuir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #368

    Een violonvormige dekseldoos van kobaltblauw porselein, versierd met vergulde motieven en centraal een handgeschilderde pastorale scène in een cartouche. Zonder merk.

    Une boîte à couvercle sous forme de violon en porcelaine bleu cobalt, décoration de motifs dorés et au centre une scène pastorale peint à la main en cartouche. Pas de marque.
    No longer available
    Dim. 30 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283
    Georg Jensen, Denmark

    Een lepel, een vork, een mes en een sauslepel van sterling zilver. Model ‘Cactus’. Jaren ‘30.

    Une cuillère, une fourchette, un couteau et une cuillère à sauce en argent Sterling. Modèle ‘Cactus’, années ‘30.
    No longer available
    Dim. 268,35 g
    Estimate: € 180 / 240
  • #622
    Joe Van Rossem
    Period: °1940

    “Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    ”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #134

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Redes (?).

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature : Redes (?) .
    No longer available
    Dim. 79 x 58 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More