Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Onderdeel van Loftriptiek Antwerpen. Houtsnede.
Joris Minne

Onderdeel van Loftriptiek Antwerpen. Houtsnede.

Une partie du triptyque de louange Anvers. Gravure sur bois.
Dim. 40 x 33 cm
SKU: 2708190464.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #464
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #239
    Louis Van Kuyck
    Period: 1821-1871

    “Wasvrouw voor een hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd en gedateerd 1860.

    ”Lessiveuse, fermette”. Huile sur panneau. Monogramme et daté 1860.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #695

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.

    Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een bord van Chinees porselein met een decor van negen perziken. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907)

    Une assiette en porcelaine de Chine, décor de neufs pêches. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #428

    Een metalen reisklokje uit het Zwarte Woud. Gemerkt Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.

    Une petite pendule de voyage de la Forêt Noir. Porte la marque Kienzle Uhrenfabrik, Schwenningen.
    No longer available
    Dim. H. 5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #124
    G. B. Brunfaut

    “Zittende vrouw langs de kant van de weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme assise au bord du chemin”. Huile sur panneau. Signé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #661

    Twee keizersbeeldjes van gebeeldhouwd hout. China, eerste helft XXe eeuw.

    Deux statues représentant des empereurs en bois sculpté. Chine, première partie du XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #612

    “Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    “Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 68 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #568

    Twee houten Chinese juwelenkistjes, versierd met messingen beslag en jade plaquettes.

    Deux coffrets à bijoux en bois chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes de jade.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #379
    Louis Henno

    “Herderin met kudde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Bergère et son troupeau”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #87

    Een zilveren sierstuk met Duitse keuren met glazen recipiënt. 181,66 gram

    Une pièce de décoration en argent, poinçons allemands. Nous ajoutons un récipient pour petite bougie à thé.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 90
  • #456

    Fauteuil van gebeeldhouwd notenhout in Régencestijl.

    Un fauteuil en noyer sculpté style Régence.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #522

    Een Icoon met Sint-Nicolaas. XIXe siècle.

    Icône du XIXe siècle représentant Saint-Nicolas.
    No longer available
    Dim. 31 x 37,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More