#146Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
#36Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
#348Een bijzettafeltje met gesculteerde poten en wortelhouten blad.
#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
#335Een kaarsenpan van glaspasta.
#143Val Saint LambertEen Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1989 en gesigneerd PU 89/56. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert spherical vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1989 and signed PU 89/56. A gift for 25 years of service at Philips.No longer availableDim. h 26 x Ø 24 cm 8,5 kgEstimate: € 800 / 1000 -
#590Ee 18 Kt witgouden armband bezet met vier briljantjes.
18 kt white gold bracelet set with four brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 200 / 250 -
#230Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met Onyx en met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,04 ct.
A pair of 18kt white gold earrings set with Onyx and diamonds with a total weight of approximately 1.04 ct.No longer availableDim. 11,84 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#49‘Romantische omhelzing’, olieverf op metalen plaatje in verguld gietijzeren kader.
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch tapijt.
A hand-knotted Persian carpet.No longer availableDim. 170 x 250cmEstimate: € 200 / 240