#310Een 18 kt geelgouden ring zonder steen.
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#314Een reclamespiegel van Chivas Regal Whisky.
#142Willem Anthonie OeptsPeriod: 1904-1988“Zuid-Frans landschap”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
#498Een bronzen beeld van een drinkende poes naar een werk van François Pompon.
A bronze sculpted statue of a drinking cat after a work by F. Pompon.No longer availableDim. 20 x 34,5 cmEstimate: € 500 / 600 -
#686Een handgeknoopte Bidjar loper.
#343Val Saint LambertEen set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
#499‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
#4Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.
#51Een lampje in koper en brons met een bloemvormig glazen kapje. Ca. 1900.
A lamp in copper and bronze with a flower-shaped glass shade. Circa 1900.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 80