#37Rob DeckersEen stenen beeldje van een baby. Gesigneerd.
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#65Een houten beeld van een middeleeuwse soldaat met lans.
A wooden statue of a medieval soldier with a lance.No longer availableDim. H. 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#376Een Chinese piëdestal in gesculpteerd hout en marmeren blaadje.
#662‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.
'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#650Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. In originele doos en met certificaat.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.20 ct in total. In original box and with certificate.No longer availableDim. 1,64 gEstimate: € 450 / 500 -
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#451Een Afrikaans terracotta beeldje, Idoma, Nigeria.
#692Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.
A chandelier with a gilded metal frame and floral sculpted details, 4 light points, and cut glass cups.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120