#403Een paar dekselvaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en vogels. Chinees werk.
A pair of cloisonné enamel on copper lidded vases. Decorated with blossoms and birds. Chinese work.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 75 / 100 -
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
#590Ee 18 Kt witgouden armband bezet met vier briljantjes.
18 kt white gold bracelet set with four brilliant-cut diamonds.No longer availableDim. 1,95 gEstimate: € 200 / 250 -
#36Een houten met verguld gips gesculpteerde jardinière op driepotige piëdestal. Met diverse ornamenten en hondenkoppen versierd. Breukschade op enkele plaatsen.
#213Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#372Staf Daems‘De kerk van Kessel’, gemengde techniek op papier, getekend Staf Daems en gedateerd 1973.
'The church of Kessel', mixed media on paper, signed by Staf Daems and dated 1973.No longer availableDim. 17 x 25.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#406Kars KazakEen handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
#197Een buste van een jonge vrouw met pluimhoed naar barok voorbeeld. Polychroom brons.
A bust of a young woman with plumed hat in the Baroque style. Polychrome bronze.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 350 / 550 -
#112A. Vermont‘Hoevezicht met landweg, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd A. Vermont.
#10Een 18 kt geelgouden ketting met 18 kt geelgouden kruisje.
An 18 kt yellow gold chain with an 18 kt yellow gold cross pendant.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 180 / 250 -
A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600