#335Een kaarsenpan van glaspasta.
#634P. Plaetinck“De betrapte pater.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"The Caught Father." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384R. Degand‘Statues’, een kunstwerk in emaille met een naamplaatje R. Degand en achteraan een sticker: Côte-d’Ivoire Dan.
'Statues', a work of art in enamel with a nameplate R. Degand and a sticker at the back: Côte-d’Ivoire Dan.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#649“Vissershaven”. Inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘77.
#560Omega Automatic Swiss madeEen roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.No longer availableDim. 3.5 x 3 cmEstimate: € 300 / 400 -
#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#180Een paar 18 kt witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. In originele doos en met certificaat.
A pair of 18kt white gold heart-shaped earrings set with diamonds weighing approximately 0.50 ct in total. In original box with certificate.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 650 / 700 -
#651Een set van twee zuilvormige lampenvoeten in marmer en brons.
#83Val Saint-LambertEen huwelijksbeker van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Model van Hubert Fouargé (1905-1908). Niet gemerkt.
#641Een lot van twee brandweerhelmen, een Nederlands model van een commandant uit Amsterdam, ca 1970 en een oude lederen helm.
A lot of two fire helmets, a Dutch model from a commander in Amsterdam, ca 1970, and an old leather helmet.No longer availableDim. H: 18-28 cmEstimate: € 80 / 120