#313Een lot van twee oude radio’s op lampen, een Hollandia en een Philips.
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#191James Dixon & Sons, SheffieldEen set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#359Een oude theaterkijker in origineel etui, G. E. Prior, Paris. Messing en parelmoer.
An old theater binoculars in original case, G. E. Prior, Paris. Brass and mother-of-pearl.No longer availableDim. l 8.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#343Val Saint LambertEen set van drie kristallen kandelaars, Val Saint Lambert.
#283Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
#393Een Kanton porseleinen kopje met schoteltje, meerkleurig versierd met diverse figuren, dieren en floraal decor. Begin 19e eeuws.
A Canton porcelain cup with saucer, multicolored decorated with various figures, animals, and floral motifs. Early 19th century.No longer availableDim. 8 x Ø16cmEstimate: € 50 / 75 -
#218“Ste Marguerite”. Een polychroom houten beeld in gotische stijl.
"Ste Marguerite". A polychrome wooden sculpture in Gothic style.No longer availableDim. H. 139 cmEstimate: € 120 / 200 -
#19Een bas-reliëf in composiet in een vergulde kader met een voorstelling van een jongedame met een gevleugeld kindje.
"Lying Cupid." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 600 / 700