#688Een dienblad met vergulde delen, plexiglas handvatten en een spiegelblad. Gemerkt Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.
A tray with gilded parts, plexiglass handles, and a mirrored tray. Marked Brass S.M.C. Milano, gold plated 24 Kt, made in Italy.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#42Fons Callens‘Nature morte’, olieverf op doek, verlijmd op paneel, getekend Fons Callens en gedateerd 1941.
'Still life', oil on canvas, bonded on panel, signed Fons Callens and dated 1941.No longer availableDim. 41 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#24Een kunstboek, Romain Malfliet, genummerd 271 op 300 exemplaren. toegevoegd een ets, ‘Onze Lieve Vrouw Presentatie’.
An art book, Romain Malfliet, numbered 271 out of 300 copies. Includes an etching, 'Our Lady Presentation'.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#346Een salontafel met gefineerd blad in Bretoense stijl met koperen beslag.
A coffee table with a veneered top in Breton style with copper fittings.No longer availableDim. 51 x 90 x 49 cmEstimate: € 20 / 30 -
#52A. Dekker‘Man met pijp’, olieverf op een eiken paneeltje, gesigneerd A. Dekker en gedateerd 1858.
'Man with Pipe', oil on oak panel, signed A. Dekker and dated 1858.No longer availableDim. 19.5 x 16.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#338Meriden B. Company, U.S.A.Een 5-delig quadrupel pleet koffie en theestel, gemerkt Meriden B. Company, U.S.A., op een bijpassend maar niet oorspronkelijk dienblad.
#267Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.
#321Val Saint LambertEen vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.
A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.No longer availableDim. 7 x 55 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#293Een brandweerhelm van Gallet, France. Toegevoegd twee brandweer-kepies.
A firefighter helmet by Gallet, France. We add two firefighter caps.No longer availableDim. H: 14-26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#217His Master’s Voice Columbia Graphophone Co. LondonEen lot van 2 vintage grammofoonspelers, bestaande uit een model Viva-tonal Grafonola 201 en een model His Master’s voice, waarvan de draaiplaat en naaldkop manco. Bijgevoegd een lot diverse bakelieten speelplaten.
A lot of 2 vintage gramophones, including a Viva-tonal Grafonola 201 model and a His Master's Voice model, both missing turntable and needle head. Also includes various bakelite records.No longer availableEstimate: € 150 / 200