#535PurmatanEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#346Een mahoniehouten D-end table. XIXe eeuw.
#469P. Heekers“Drie generaties”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.
#32Ingelijst merklapje gedateerd 1804.
Un ouvrage encadré daté 1804.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#555Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#7804 notenhouten stoelen in Louis Philippestijl met gecanneerde zit.
#62Armand JamarPeriod: 1870-1946“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#317Een ei van cloisonné op rood koper met een bloemendecor.
#290Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000 / 1200 -
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 120 / 200