Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Ontvangst van een edele dame in een sedanstoel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Perfecte staat.
Royal Dux

“Ontvangst van een edele dame in een sedanstoel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Perfecte staat.

”Réception d’une dame dans une chaise à porteurs Sedan”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base d’un petit triangle rose.
Dim. h: 40 cm
SKU: 1112180171.
Category: Porselein.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #171
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Royal Dux

  • #277
    Royal Dux

    Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 250

Similar lots by type

  • #765

    Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 - 14,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #678

    Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.

    Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #675

    Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.

    Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #797

    Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.

    Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #785

    Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.

    Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #667

    Een schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en bloemen. Randschilfers.

    Un plat en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de plantes et de fleurs. Eclats.
    No longer available
    Dim. 41 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #405

    Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.

    Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 - 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #315

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #677

    Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.

    Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #654

    Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.

    Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 15 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.

    Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #409

    Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.

    Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #419

    Twee Japanse vazen met figuratieve decoratie en een Japans wierookbrandertje. We voegen er een moderne Chinese vaas aan toe.

    Deux vases japonais, décoration figurative et un encensoir japonais. Nous ajoutons un vase chinois moderne.
    No longer available
    Dim. h:36 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #415
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurier, une saucière, un plat oval et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #618

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #435

    Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.

    Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 - 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #406

    Een bord van blauw en wit Chinees porselein.

    Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #399

    Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.

    Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #564

    Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.

    Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 - 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #760

    Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit vijf kopjes (twee gemerkt van Meissen), twee schoteltjes, drie theepotjes (het Chinese met gebroken dekseltje), een vaasje , een vaasje met capucine decor en een suikerpotje.

    Un lot de porcelaine: 5 tassses ( deux de la marque Meissen), deux petits plats, trois petites théières ( théière chinoise à couvercle cassé), un petit vase, un vase à décor capucine et un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #705

    Een zesdelig Satsuma theeservies.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #772

    Een ruitvormige porseleinen terrine met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders en met handvatten in de vorm van barokke dolfijnen. Zonder lepel.

    Une terrine en porcelaine à motif de losanges et décor polychrome de fleurs, oiseaux et papillons. Les manches en forme de dauphins baroques. Sans cuillère.
    No longer available
    Dim. b: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #290

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,46 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #662

    “Jazzdansers”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Danseurs de jazz”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 122 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #165

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. 1875. Leopold II.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pièce. 1875. Léopold II.
    No longer available
    Dim. 19,80 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #96

    Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.

    Une table de salon vintage à tablette en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. l : 130, h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #802

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #351
    Fürstenberg & Kaiser

    Een porseleinen terrine met bloemendecor en een theepot met Imaridecor. Beide onderaan gemerkt.

    Une terrine en porcelaine, décor de fleurs, et une théière décor Imari. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 & 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #752

    Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.

    Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #76

    Een gefineerd bijzettafeltje met een lade, op drie gevlochten poten en versierd met marquetterie.

    Une petite table en bois de placage à un tiroir, sur trois pieds tressés et décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #29
    Alphonse Mora
    Period: 1891 - 1977

    “Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.

    ”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #237

    “Sint Antonius en Jezus”. Een houten beeld.

    ”Saint Antoine et Jésus”. Une statue en bois.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #174
    Albert Franciscus Embrechts

    “Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage et bouleaux”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 150 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #539

    “De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Les ramasseurs de pommes de terre”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More