Other lots by Panamarenko
-
#719Panamarenko
Affiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.
Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 71 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#479Panamarenko
“Ontwerp”. Print. Gesigneerd in de print.
Un projet. Signature dans la planche.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#614
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200 / 240 -
#452
“La solitude”. Aquarel op karton. Gesigneerd ‘Garonnaire’ en gedateerd ‘74.
”La solitude”. Une aquarelle sur carton. Signé ‘Garonnaire’ et daté ‘74.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#25
Een 14 karaats geel gouden broche met bijpassende oorbellen.
Une broche et boucles d’oreilles en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 60 / 100 -
#334Jos Tenoe
“Plattelandszichten” & “Buildraagster”. Drie aquarellen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd 1918
”Scènes de campagne “ & “Débardeur”. Trois aquarelles sur papier. Signés et datés 1918.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402
Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.
Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#468
Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#455
Een paar Chinese piëdestals van gesculpteerd hardhout en met een roze marmeren blad.
Une paire de piédestals chinois en bois dur sculpté et tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 53 cm Ø 23 cmEstimate: € 360 / 420 -
#231
Een houten replica van een meesterstuk in de vorm van een traphal onder een koepel.
Une réplique d’une pièce de maîtrise formant dôme au double escalier.No longer availableDim. h: 40,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#60
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een saffier van ± 0,40 ct. Met certificaat.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un saphir de ± 0,40 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 2,15 ct.Estimate: € 400 / 500 -
#635
Een sober eikenhouten bureautje met een deur aan weerskanten en drie laden in de gordel.
Un petit bureau en chêne, sobre, une porte de chaque côté et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 80 x 132 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#553
Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.
Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#531
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120 / 160