Other lots by Panamarenko
-
#719PanamarenkoAffiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.
Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 71 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#479Panamarenko“Ontwerp”. Print. Gesigneerd in de print.
Un projet. Signature dans la planche.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#115Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een half edelsteen.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 8,29 gEstimate: € 200 / 300 -
#745Een kan, een melkpot en een bowl van Basaltware. Onderaan genummerd.
Une verseuse, un pot à lait et un bol en Basaltware. Numérotés sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#371KaiserEen violist, een Napoleontisch soldaat en een jongen met vogeltjes van meerkleurig porselein. De eerste twee onderaan gemerkt. Restauratie aan het hoofd van de jongen.
Un violoniste, un soldat de Napoléon et un garçon avec des oiseaux en porcelaine polychrome. Les deux premiers portent une marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#245Een 18 karaats geel gouden speld bezet met een diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une pince en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis baguette ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 5,11 gEstimate: € 300 / 400 -
#101Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#367Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.
Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 30 / 40 -
#327Limoges, FranceEen coupe op voetjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#74René Carpiaut“Stilleven met fazant, fruit en glaswerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, faisans, fruits et verrerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794‘Pinocchio”. Een chromo-album van De Beukelaer. Drie plaatjes ontbreken.
”Pinocchio”. Un album chromo De Beukelaer. trois images manquantes.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#94Jef Bourgeois“Stilleven met bloemen en pop”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et poupée”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#135Een parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
Un collier de perles, fermoir en or jaune 18 ct. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#784Een bronzen vijzel met stamper.
Un mortier en bronze et pilon.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 20 / 25

