Other lots by Panamarenko
Other lots in this auction
-
#89F. De Smedt
“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#284
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#257Christofle, Paris
Een paar moderne tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee armen. Onderaan gemerkt.
Une paire de candélabres de table en métal argenté à deux bras. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 240 -
#259J. C. Colsol
“Paarden in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Chevaux dans une prairie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#653Val St. Lambert
“Prince de Gales” Een glasservies in kristal. 42 stuks.
”Prince de Galles”. Un service à verres en cristal. 42 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#21
Een bronzen bureauset, bestaande uit een boekenrekje, een pennenhouder, een asbak, een belletje, een inktpot met glazen recipiënt en een brievenplateautje.
Une garniture de bureau, comprenant un petit porte-livres, un porte-plûmes, un cendrier, une sonnette, un encrier à récipient en verre et un petit plateau à lettres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#196
Een tweedeurskast in Lodewijk XV-stijl.
Une armoire à deux portes, style Louis XV.No longer availableDim. 215 x 160 x 64 cmEstimate: € 100 / 200 -
#297Delvaux
Een zwarte vintage handtas met stoffen hoes.
Un sac à main vintage en cuir noir. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#452
“La solitude”. Aquarel op karton. Gesigneerd ‘Garonnaire’ en gedateerd ‘74.
”La solitude”. Une aquarelle sur carton. Signé ‘Garonnaire’ et daté ‘74.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#748
Een kraagvaasje van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un petit vase à col en porcelaine blanche monochrome dans le style blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#687
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenssymbolen.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#208
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld.
”Nu féminin”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 1200 / 1400