Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.
Cor Van Reken

‘Onweerswolken boven de heide’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend C Van Reken.

"Thunder clouds over the heath", oil paint on canvas in a gilded frame, signed C Van Reken.
Dim. h 60 x b 80 cm
SKU: 2410230192.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 24 October 2023 19:00
Catalogue #192
Estimate: € 75 / 125
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Van Reken

  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #289
    Cor Van Reken

    ‘Plas op de heide’, olieverf op doek in groenig gepatineerde vergulde kader, getekend C. Van Reken.

    "‘Pond on the heath’, oil on canvas in greenish-patinated gilded frame, signed C. Van Reken."
    No longer available
    Dim. h 50 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More