Similar lots by type
-
#712Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Bruegels tafereel in het decor. Onderaan getekend.
Bac à parapluies en grès polychrome représentant une scène de Bruegel. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 35 / 40 -
#378“Putto met bok”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto au bouc”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 35 -
#447Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#389Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Lot de quatre vases différents en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#42“Dansend koppel” & “Romantisch koppel”. Twee groepen van meerkleurig porselein, waarvan de eerste gemerkt van Capodimonte. Kleine beschadigingen.
“Couple dansant” et ‘Couple romantique”. Deux groupes en porcelaine polychrome dont un à la marque de Capodimonte. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#385Limoges, FranceEen porseleinen servies met een meerkleurig decor in de stijl van Le Corbusier. Gemerkt. Omstreeks 1932.
Servie en porcelaine à décor polychrome de style Le Corbusier. Marque au verso. Vers 1932.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#578Een grote schaal van Japans porselein met een blauw en wit decor van vogels in cartouches.
Grand plat en porcelaine du Japon à décor bleu et blanc d’oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 65 / 75 -
#619Een grote porseleinen cachepot met blauwe landschapsdecors in cartouches. Chinees werk.
Grand cache-pot en porcelaine de Chine à décor de paysages dans des cartouches. Bord décoré en relief.No longer availableDim. Ø: 54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#601Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin in een cartouche op koraalrode fond.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin dans des cartouches sur fond rouge corail.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 550 / 650 -
#534Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#408Een schaal van Chinees porselein met een voorlezing in een tuin in het decor en Chinese tekens op de rand. Rand beschadigd.
Coupe en porcelaine de Chine. Décor de personnages dans un jardin. Aile calligraphié. Dégât au bord.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#248Een schaal van beige crackleware. Chinees werk.
Plat en faïence craquelée beige. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 28,5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#362Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#558Een Chinees kraagvaasje van meerkleurig porselein met personages in cartouches. Onderaan gemerkt. Op messingen voetstuk. Haarscheur en schilfer in de kraag.
Vase ou col élargi en porcelaine polychrome au décor de personnage dans des cartouches. Marque sous la base. Base en laiton. Cheveu et éclat au col.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 85 / 95 -
#32Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#407Een kommetje en schaaltje van meerkleurig Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor binnenin. Kleine schilfer onderaan bij het kommetje.
Petit bol et soucoupe capucine en porcelaine de Chine polychrome. L’intérieur à décor famille rose de fleurs. Petit éclat à la base du bol.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#631Een vierkante theebus van blauw en wit Chinees porselein met Fo-honden in het decor.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 75 -
#401Een flamingo van meerkleurig porselein. Italiaans werk. Met houten sokkel.
Flamand en porcelaine polychrome. Travail italien. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#711Een groep van wit porselein in de vorm van twee pinguïns met vergulde poten en bek.
Groupe en porcelaine blanche représentant deux pingouins aux pattes et becs dorés.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 40 -
#228Een vierkante vaas van Chinees porselein.
Vase carré en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 280 -
#24Capodimonte“Dansend koppel”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Schade aan het kantwerk.
“Couple dansant”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Dégât à la dentelle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#421Een paar borden van Imariporselein. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 35 / 50 -
#1Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#346Goebel“Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60 / 70
Other lots in this auction
-
#448Messingen beeldje van de godin Sadaswati gezeten op een zwaan. Bengaals werk.
Statuette en laiton représentant la déesse Sadaswati assise sur un cygne. Travail bengali.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Eikenhouten hoekkast met één deur.
Encoignure en chêne ouvrant à une porte.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#457Een waterschaaltje van gesculpteerd jade, versierd met een vleermuis. Op een houten sokkeltje.
Petit plat à eau en jade sculpté décoré d’une chauve-souris. Sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#580Twee halssnoeren bezet met verschillende kleuren turkoois, één met bol van jasper en parels.
Deux colliers sertis de turquoise, un avec une boule en jaspe et aux perles.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#193Boch Frères KeramisGrote aardewerken vaas met polychroom decor. Gemerkt onderaan: Catteau en genummerd D. 746. Model 761.
Grand vase en faïence à décor polychrome. Marque sous la base: Catteau et numéro de décor D.746. Modèle 761.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#371Barometer van gebeeldhouwd hout.
Baromètre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#238Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Vase en pâte de verre polychrome dans le style de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 75 -
#540EthiopieEen lot grote parels van verschillende kleuren van plantaardig hars.
Lot de grandes perles en résine végétale de couleurs différentes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#441Een houten doosje met schuivend deksel, versierd met ingelegde motieven van ivoor en paarlemoer.
Petite boîte en bois à couvercle glissant, décoré d’incrustations en ivoire et nacre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#325Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#268“Burlend hert”. Een beeld van zamak op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Cerf bramant”. Sculpture en régule sur socle en onyx et pierre de taille. Années 30.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#789Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100

