#223
Een lot van vier stuks koraal.
Un lot de quatre pièces de corail.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#216
Un semainier en bois de placage acajou et tablette en marbre. Style Louis-Philippe.No longer availableDim. 147 x 47 x 106 cmEstimate: € 120 / 160 -
#87
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de drageoirs en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h : 30 cmEstimate: € 120 / 180 -
#113
Une garniture de cheminée en marbre et régule. deux cassolettes et une pendule à la décoration d’une figure allégorique.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#723Arita
Balustervaasje van porselein met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
#364
#637
Een recente vaas van Cantonporselein.
#416
Een ovaal bijzetkastje van gefineerd hout met twee laden en versierd met marqueterie.
Une petite armoire en bois de placage à deux tiroirs et décoration de marqueterie.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Zonder merk.
Un vase en cristal taillé incolore et mauve. Sans marque.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#579
Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
#563
“No-akteur”. Okimono van gebeeldhouwd ivoor met tuimelend gezichtje. Japans werk omstreeks 1900. Onderaan gemerkt.
”No-acteur”. Okimono en ivoire sculptée au visage basculant.No longer availableDim. H. 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde met 140 vlakken.
Un tapis persan noué main en soie à 140 plans.No longer availableDim. 274 x 182 cmEstimate: € 200 / 220