Other lots in this auction
-
#294“Sterrenbeeld maagd”. Een ets. Gemonogrameerd en genummerd 24/53 buiten de plaat. Bijgevoegd een gesigneerd blaadje met penstudies.
Vierge du zodiaque . Une eau-forte. Monogrammée et numérotée 24/53 à l'extérieur de la plaque. Joint une feuille signée avec des études à l’encre.No longer availableDim. 10 x 10 & 20 x 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#304Een lot van vijf gravures met betrekking tot het Antwerpse stadhuis, bestaande uit vier buitenzichten en een interieur van de trouwzaal.
Un lot de cinq gravures relatives à la mairie d'Anvers, comprenant quatre vues extérieures et un intérieur de la salle des mariages.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#564Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2001.
Composition abstraite . Huile sur toile. Signée et datée 2001.No longer availableDim. 91 x 91 cmEstimate: € 60 / 100 -
#206Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.No longer availableDim. 84 x 130 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#552KosonPeriod: 1801 - 1866“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 150 -
#570Twee handgeknoopte wollen karpetjes en een bidkleedje.
Deux carpettes et un tapis de prière en laine. Noués main.No longer availableDim. 122 x 74; 110 x 63 & 160 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#417Val St. LambertEen vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.
Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#255Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met pareltjes.
Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de perles.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 150 / 200 -
#657Val St. LambertEen vaas van geslepen bruinrood en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal taillé rouge-brun et incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#599Nadine Van LierdePeriod: °1941“Twee figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Deux personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté 69.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#619“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paysage . Huile sur toile. Signé illisible.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#687Val St. LambertTwee vazen van geslepen kristal, versierd met ruitmotieven, waarbij één in blauw en één in rood. Zonder merk.
Deux vases en cristal taillé décorés de motifs de diamants, un en bleu et un en rouge. Sans marque.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80 / 120

