Other lots in this auction
-
#482“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne. Huile sur panneau. Signé illisiblement.No longer availableDim. 153 x 114 cmEstimate: € 120 / 180 -
#360Een kleine notenhouten hangvitrine in Hollandse stijl.
Une petite vitrine suspendue en noyer de style hollandais.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van +- 1,17 ct. SI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de taille ancienne de + - 1,17 ct. SI2. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,43 ct.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 1650 / 1750 -
#480Een lot zilveren juwelen waaronder drie kettingen waarvan twee met hangers, vier ringen waarvan twee met half edelstenen en twee slavenarmbandjes.
Un lot de bijoux en argent dont trois colliers, deux avec pendentifs, quatre bagues, deux avec des pierres semi-précieuses et deux bracelets d'esclave.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 60 / 100 -
#492“Erotisch tafereel”. Aquarel op papier(?). Gemonogrammeerd ‘J.S.’.
Scène érotique . Aquarelle sur papier (?). Monogrammée J.S.No longer availableDim. 147 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#213Een vierdelig koffie- en theestel van wit porselein, waarbij de schenkkannen met afneembare verzilverde warmhouders. Deksel van de koffiekan manco. Afwijkende modellen.
Un service à café et à thé en quatre parties en porcelaine blanche, avec les pichets avec réchauds amovibles en métal argenté. Le couvercle de la cafetière est manquant. Différents modèles.No longer availableDim. h: 7 - 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#594Jan De Bondt“Freudiaans naakt”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1968.
Nu Freudien . Huile sur toile. Signée au dos et datée 1968.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. IFSI. en briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,46 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. IFSI. Et de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 1,46 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#689“Compositie”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Porte signature.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#379“Compositie met cirkels”. Minimalistisch kunstwerk op board.
“Composition avec cercles”. Objet d’art minimaliste sur carton.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 200 / 220 -
#132Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 180 / 200 -
#300OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2000 / 2500

