Other lots in this auction
-
#437Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#345Een 18 karaats wit gouden speld bezet met Zuidzeeparel van 11,90 mm.
Une épingle en or blanc 18 ct sertie d’une perle South-Sea de 11,90 mm.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 120 / 180 -
#620“Vissen”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw.
”Poissons”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 50 / 70 -
#754Een lot boeken met betrekking tot de Wereldtentoonstelling te Antwerpen in 1930, waaronder drie volumes met gebundelde uitgaven van het Dagblad der Wereldtentoonstelling, uitgegeven door de Gazet van antwerpen en een groot fotoboek.
Un lot de livres en relation avec l’exposition Mondiale à Anvers en 1930, dont trois volumes reliés du Journal de l’Exposition Mondiale, ed. Gazet van Antwerpen, et un grand livre photos.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#205Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#260Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 600 / 700 -
#70Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met druppelvormige smaragd van ± 1,59 ct en 13 kleine briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met een zilveren ketting.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti d’une émeraude en forme de goutte de ± 1,59 ct et 13 brillants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec une chaîne en argent.No longer availableDim. h: 2,40 g k: 6,30 gEstimate: € 300 / 400 -
#303Glazen vaas met een reliëfdecor in de geest van Montjoie.
Un vase en verre à décor en relief dans l’esprit de Montjoie.No longer availableDim. H. 21# cmEstimate: € 40 / 60 -
#237Een apothekersweegschaal in houten kast. Met een aantal benodigdheden, zoals gewichtjes, schaaltjes, ...
Une balance de pharmacie dans une armoire en bois. Comprenant quelques accessoires tels que poids, plats, …No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#468Een kleine slagtand en een gesculpteerd vaasje in de vorm van een vrouwenhoofd van Afrikaans ivoor. Het vaasje beschadigd.
Une petite défense et un petit vase en ivoire sculpté africaine. Le petit vase avec quelques dégâts.No longer availableDim. l: 51 & 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Twee groepjes van polychroom porselein in de vorm van twee engeltjes met een bloemenmandje. Onderaan gemerkt.
Deux groupes en porcelaine polychrome en forme de deux anges et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#549Emberechts“Stilleven met flessen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 60 / 100

