Other lots in this auction
-
#317GuerinEen grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
Un grand chandelier décoratif en faïence belge émaillée multicolore avec un blason dans le décor. Marqué. Défauts de cuisson dans la poignée.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#124Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Ruïne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ruine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#643Goebel, Germany“Sister” & “Brother”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 95 & 98.
Sister & Brother . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No 95 & 98.No longer availableDim. h: 14,5 c mEstimate: € 80 / 100 -
#140Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een in briolette geslepen citrine van +- 8 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une citrine taille briolette de + - 8 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 250 / 350 -
#10De GreefEen 18 karaats geel gouden dameshorloge. Jaren 30.
Une montre pour femme en or jaune 18 carats. Années 1930.No longer availableDim. bruto: 8,15 gEstimate: € 60 / 100 -
#142Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 300 / 320 -
#25De Greef SwissEen dameshorloge met roestvrijstalen polsband.
Une montre pour femme avec bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#85Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met en gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,10 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 24,90 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#586Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux différents tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 200 x 114 & 155 x 105 cmEstimate: € 40 / 50 -
#72“Classicistische schetsen”. Potlood op papier. Draagt een atelierstempel A. Van Maasdijk.
“Croquis classiques”. Crayon sur papier. Porte un cachet d’atelier: A. Van Maasdijk.No longer availableDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 75 -
#290Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamantbaguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en twee grijze parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. Et deux perles grises.No longer availableDim. 9,12 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#71Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100


