Other lots in this auction
-
#665JunghansEen eenvoudige ronde wandklok in houten kast. Met sleutel, zonder slinger.
Pendule murale en bois. Avec clef et balancier.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#321Een applique met twee lichtpunten in Lodewijk XIV-stijl. Op elektriciteit.
Applique à deux points lumineux de style Louis XIV. Alimentation électrique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#1Porcegama, Valencia“Eend met kuikens”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Canard avec poussins . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355Een geuten kolenbak.
Un seau à charbon.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#364Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
Un tabouret rond réglable en chêne.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#357Een lot van vijftien uitgaven met betrekking tot Antwerpen, waaronder vier boekjes met oude prentkaarten, enz.
Un lot de quinze publications liées à Anvers, dont quatre livrets avec des cartes postales anciennes, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#268Goebel, Germany“Just dozing”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 451.
Just sleeping . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 451.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60 / 70 -
#459“Het levenswiel” & “Voorstellingen uit het leven van Boeddha”. Twee tankas op doek.
La roue de la vie et Représentations de la vie de Bouddha . Deux tankas sur toile.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 100 / 150 -
#500Yves Saint LaurentEen halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.
Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#581Johan LewiPeriod: °1957Twee zittende personages. Keramiek. Gesigneerd.
Deux personnages assis. Céramique. Signé.No longer availableDim. H. 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#681Royal SchwabapEen driedelig kaststel van porselein, versierd met meerkleurig decor van koppels tussen bloemen. Onderaan gemerkt.
Garniture en porcelaine en trois parties, décorée d'un décor multicolore de couples parmi les fleurs. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#45628 sterling zilveren munten “Olympics”. Canada, 5 en 10 CAD, telkens 14 stuks. Recto Elizabeth II, verso diverse sporten.
28 pièces en argent sterling. “Olympics”. Canada, 5 et 10 CAD, chaque fois 14 pièces. Recto Elizabeth II, verso sports divers.No longer availableDim. 1020 gEstimate: € 400 / 600


