#504André GoezuPeriod: °1939“Stilleven met gedekte tafel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘67. Achteraan met dedicatie.
Nature morte à la table dressée . Huile sur toile. Signée et datée de 1967. Avec dédicace au verso.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#415Een gevarieerd lot verzilverd metalen en witmetalen bestekken, waarbij een groot deel in vijf houten ménagères.
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van +- 0,92 ct. GSI 1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un solitaire de + - 0,92 ct. GSI 1.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#200Een 18 karats wit gouden halssnoer bezet met 658 briljanten en diamant markiezen en princesses waarvan de hanger in druppelvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 5,50 ct.
Un collier en or blanc 18 carats serti de 658 diamants et diamants marquises et princesses, dont le pendentif est serti en forme de goutte avec un poids combiné de + - 5,50 ct.No longer availableDim. 24,20 gEstimate: € 4400 / 4600 -
#147Theresia van Lisieux. Een bronzen heiligenbeeld op marmeren sokkel.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 37 x 83 cmEstimate: € 100 / 120