Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oosters balustervaasje van gedreven en gegraveerd zilver. Onderaan gemerkt. 294 g.
Oosters balustervaasje van gedreven en gegraveerd zilver. Onderaan gemerkt. 294 g.

Oosters balustervaasje van gedreven en gegraveerd zilver. Onderaan gemerkt. 294 g.

Vase balustre oriental en argent pressé et gravé. Marqué en bas. 294 g.
Dim. H. 11,5 cm
SKU: 1512200153.
Auction day: 15 December 2020 19:00
Catalogue #153
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #63

    Een paar aardewerken jardinières met een reliëfdecor van palmen op een lichtblauwe achtergrond. Eén met randschilfer.

    Paire de jardinières en faïence à décor en relief de palmiers sur fond bleu clair. L'une à éclat.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #500
    Yves Saint Laurent

    Een halssnoer met houten kralen. Gemerkt en met stofhoesje.

    Un collier avec des perles en bois. Marqué et avec cache-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 180
  • #356

    Een houten plantenstaander met een lade onder het blad. Kleine beschadiging aan de rand van het tussenblad.

    Un support pour plante en bois avec un tiroir sous le dessus. Petits dommages au bord de l'étagère du milieu.
    No longer available
    Dim. h:
    Estimate: € 60 / 80
  • #183

    Een bronzen wandcartel in barokke stijl.

    Un cartel mural en bronze de style baroque.
    No longer available
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #267
    Val St. Lambert

    Een conische vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase conique en cristal vert doublé et taillé. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #591

    Twee verschillende schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.

    Deux plats différents en porcelaine Imari à aile lobée.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #11

    Een oud hondje met automaat. Made in Japan. Slijtage.

    Un vieux chien automatique. Fabriqué au Japon. Usure.
    No longer available
    Dim. 16 x 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #536

    Een witgepatineerde smeedijzeren tuinset, bestaande uit een tafeltje met vijf klapstoeltjes.

    Un ensemble de jardin en fer forgé patiné blanc, composé d'une table avec cinq chaises pliantes.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 260
  • #577

    Een Chinese schaakset met gesneden houten stukken.

    Un jeu d'échecs chinois avec des pièces en bois sculptées.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186

    Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.
    No longer available
    Dim. H. 223, B. 217, D. 57 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #467

    Vier personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Quatre figures de bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Dim. H. ca 45 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #89
    Lode De Maeyer

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 15 & 16 december 2020

700 Loten - de veiling is volledig. We gaan de dagen opsplitsen in 2 keer 350 loten, 2de dag begint dus met 351. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

15 December 2020 19:00
16 December 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More