Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list

“Oosters damesportret.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.

"Portrait de dame orientale." Technique mixte. Porte une signature.
Dim. 38 x 29 cm
SKU: 2806220384.
Category: Uncategorized.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #384
Estimate: € 110 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #237

    Een paar vierarmige bronzen kandelaars met kaarsendover.

    Une paire de bougeoirs en bronze à quatre branches avec éteignoir.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #356
    Isfahan

    Een oud handgeknoopt tapijt.

    Un vieux tapis noué à la main.
    No longer available
    Dim. 75 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #227
    Longchamp

    Een handtas van beige krokodillenleder. In beschermzak.

    Sac à main en cuir de crocodile beige. Dans un sac de protection.
    No longer available
    Dim. H:35cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #480

    Een oude zakhorloge in de stijl van de vrijmetselarij. In werkende staat. Chinees werk.

    Une ancienne montre de poche franc-maçonnerie. En état de marche.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #199
    Yadviga Alexandrovka Matsievska
    Period: 1916-1996

    “Kiev, Botanische Tuin”. Olieverf op board. Achteraan toegeschreven, met vermelding van een tentoonstelling in 1967. Klein letsel.

    "Kiev, jardin botanique". Huile sur carton. Attribué au dos, mentionnant une exposition en 1967. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 40 X 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #506
    Harakeh

    Een handgeknoopt tapijt van zijde met de tekening opgehoogd.

    Un tapis de soie noué à la main avec le dessin en relief.
    No longer available
    Dim. 180 x 123 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #124

    “Platbodems in een zeventiende-eeuwse binnenhaven bij een toren”. Olieverf op paneel. Sporen van een handtekening.

    "Bateaux à fond plat dans un port intérieur du XVIIe siècle près d'une tour". Peinture à l'huile sur panneau. Traces d'une signature.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #372
    Fred Bervoets

    Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.

    Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.
    No longer available
    Dim. 64,5 x 45,5 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #269
    Van Besien

    “Zicht op op het vleeshuis te Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de Gand". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 cm x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #376

    Afghaans handgeknoopt tapijt.

    Tapis afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 156 x 104 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #165

    Een paar glazen Louis-Philippe vazen met een wit en verguld overlay decor van guirlandes. Einde XIXde eeuw.

    Paire de vases Louis-Philippe en verre à décor de guirlandes en overlay blanc et or. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #435
    Goebel, Germany

    “Wanderbub”. Een beeldje van veelkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 7/II. Met houten sokkeltje. Speciale editie 1999.

    "Wanderbub". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté 7/II en bas. Avec socle en bois. Édition spéciale 1999.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #516

    Een groot handgeknoopt tapijt van fijn zijde.

    Un grand tapis de soie fine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 340 x 240 cm
    Estimate: € 750 / 850
  • #150

    “Canadian Olympic Coins 1976.” Een collectie van 28 Sterling zilveren munten in etui. Munten in verschillende grote.

    "Pièces olympiques canadiennes 1976." Une collection de 28 pièces en argent sterling dans un coffret. Pièces de différentes tailles.
    No longer available
    Dim. 1020 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #396
    Mori Yomud

    Wollen loper met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.

    Couloir en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.
    No longer available
    Dim. 298 x 94 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #230

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'une topaze taille briolet de +- 6,18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,57 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #418
    Goebel, Germany

    “Sommertanz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 353/0.

    "Sommertanz". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 353/0.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Commode met vier laden. Messingen handvaten en slotplaatjes, bracket legs. Engeland, tijdperk George III.

    Commode à quatre tiroirs. Poignées et plaques de verrouillage en laiton, pattes de type bracket. Angleterre, époque George III.
    No longer available
    Dim. 84 x 100 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #205
    Cristalleries Royales de Champagne, Bayel

    Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de douze verres à vin rouge, de douze verres à vin blanc et de six verres à apéritif.
    No longer available
    Dim. H:14-19cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #246

    Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.

    Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.
    No longer available
    Dim. 100 x 82 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #670

    Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.

    Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #638
    Goebel, Germany

    “Erster Schnee” &,“Hoffentlich schneit's bald wieder”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 2035 & 2036. Eerste uitgaves 1999.

    "Erster Schnee" &, "Hoffentlich shneit’s bald wieder". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 2035 & 2036. Premières éditions 1999.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #549
    J. Berckmans

    “Abstracte composities in blauw, roze, wit en groen”. Twee pasteltekeningen op papier. Ruitje gebroken.

    « Compositions abstraites en bleu, rose, blanc et vert ». Deux pastels sur papier.
    No longer available
    Dim. 63 cm x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #326

    Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 82 x 82 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #228

    Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.

    Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #555

    Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre.
    No longer available
    Dim. H:220cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175

    Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.

    Service de verres en cristal incolore taillé, composé de verres à vin blanc, de verres à vin rouge, de verres à eau et de coupes à champagne. Complet pour douze personnes. Modèle Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. H:9-13cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More