Similar lots by type
-
#610Theo De Cooremeter
Twee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#754Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#459
Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#742Van de Vijver
“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#586Corneille
“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300/360 -
#372
“Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.
“Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.No longer available -
#332
“De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”
(H: 44 cm B: 30 cm). Twee lithografieën, resp. naar Rubens en Boydell.
“L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.No longer availableDim.Estimate: € 100/120 -
#579Hiroshi YoshidaPeriod: 1876 - 1950.
“Brug in een park”. Een Shin Hanga prent. Eerste helft XXe eeuw.
“Pont dans un parc”. Estampe Shin Hanga. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 250/350 -
#312Alfred Van Neste
“Zicht op de Handschoenmarkt te Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 250/350.
“Vue sur le Marché des Gants à Anvers”. Une eau forte. Signée et numérotée 250/350.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#49
Een lot van drie reproducties in oude kaders.
Trois reproductions encadrées anciennes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#729Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#359Roger Hebbelinck
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#734Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#601Yaacov Agam
“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400/450 -
#279C. Sohn Jr.
“De hofmaking”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘Dusseldorf, 1881’.
“Courtiser”. Une lithographie. Signée et datée “Dusseldorf, 1881”.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#382
Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#529
“Geisha met theekop”. Een afdruk van een laat-XVIIIe eeuwse Japanse houtsnede van Kitagawa Utamaro. Meiji periode.
“Geisha à la tasse de thé”. Estampe d’après un exemplaire du XVIIIe siècle par Kitagawa Utamaro. Période Mei-ji.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#22
Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.
Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#539Shimizuya NaojiroPeriod: act.: 1845 - 1873
Een oude Japanse houtsnede van Utagawa Kunisada (1786 - 1865). Jaarzegel van 1854.
Ancienne gravure sur bois japonaise par Utagawa Kunisada (1789-1865). Cachet de 1854.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 180/220 -
#384
Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25/40 -
#364Romain Malfliet
“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#9
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#32Dirk Baksteen
“Herfstregens”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 40/75 buiten de plaat.
“Pluies d’automne”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/75 hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 160/220 -
#755
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#803
Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Une table en chêne. XIXième siècle.No longer availableDim. 155 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#777
Een lot van zes stoelen en een armstoel van eikenhout.
Un lot de six chaises et un fauteuil en chêne.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#412
“Der Sauerbrunnen”. Een beker van kleurloos en roze kristal met gegraveerde decors.
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#17Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#643
“Liggend naakt”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd vooraan.
“Nu couché”. Une statue en terre cuite. Signature illisible à l’avant.No longer availableDim. l: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#291
Een driedelig klokstel van beige marmer, bestaande uit een kolompendule en twee siervaasjes.
Garniture de cheminée en marbre beige, comprenant une pendule à colonnes et deux petits vases décoratifs.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#612Coloma Instituut Mechelen
Een lange bierfluit in muurhouder.
Longue flûte à bière au support mural.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#316
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van messing en tin. XXe eeuw.
Une horloge de vestibule à gaine en chêne avec cadran en laiton et étain. XXième siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 120/200 -
#98
Een pop met porseleinen hoofdje, handjes en voetjes.
Une poupée avec tête, mains et pieds en porcelaine.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40/60 -
#417Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Pas de marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50