#600
#536
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
#194Stein
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#698
#104G. William
“Heren met een glas wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#16
Een notenhouten muziekstaander op driepoot. XIXde eeuw.
Un pupitre en noyer sur trépied. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40 / 60 -
#650
Een 18 K witgouden ring bezet met solitair van +- 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500 / 600 -
#542
Een Balinese pawukon-kalender op zijde. Medio XXe eeuw.
#544Goebel, Germany
“Dreckspatz, wasch Dich!”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 412. Gesigneerd door de decorateur.
#142
« Paysage fluvial panoramique ». Peinture à l'huile sur panneau. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 200 / 260 -
Een reeks van zeventien kleurloos halfkristallen champagneglazen.
#627
Een aardewerken beeldje van een zittende figuur afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Restauratie aan de hals. Op een sokkel.
Statuette en terre cuite d'un personnage assis du nord du Ghana. 16e siècle. Restauration au col. Sur un socle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 140