Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.

Oosters handgeknoopt tapijt van wol.

Tapis d’Orient en laine noué à la main.
Dim. 340 x 250 cm
SKU: 2806220672.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #672
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #657

    Een aardewerken beeldje met open mond en tong afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.

    Une figurine en terre cuite à bouche et langue ouvertes du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.
    No longer available
    Dim. 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #696

    Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.

    Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.
    No longer available
    Dim. h 110 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #384

    “Oosters damesportret.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.

    "Portrait de dame orientale." Technique mixte. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 38 x 29 cm
    Estimate: € 110 / 150
  • #284
    Constant Peet
    Period: Borgerhout 1888 - Berchem 1966

    “Stilleven met bloemen en koffiekop”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    "Nature morte aux fleurs et à la tasse de café". Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #419

    “Jongensportret.” Potlood op papier. Draagt apocrief monogram. Gedateerd 22/09/1934.

    "Portrait de garçon." Crayon sur papier. Monogramme apocryphe. En date du 22/09/1934.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #570

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,26 ct.
    No longer available
    Dim. 2,92 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #641

    Twee gietijzeren Chinese theepotjes, waarbij één groen en één roodgepatineerd en de laatste met decor van libellen.

    Deux théières de Chine en fonte, l'une à patine verte et l'autre à patine rouge et la dernière à décor de libellules.
    No longer available
    Dim. h : 15 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #687

    Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.

    Horloge murale en bois doré décorée de fleurs et de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #292
    Godfried Van Pelt

    “Moeder en kinderen in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mère et enfants dans un intérieur". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #10

    Een 14 K geelgouden ring.

    Une bague en or jaune 14 carats.
    No longer available
    Dim. 2,27 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een dekselvaas als lampenvoet van Chinees porselein met decor van bloeiende struiken en vlinders.

    Un pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473
    Goebel, Germany

    “Der Bücherwurm”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 3/II.

    "Der Bucherwurm". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 3/II.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More