Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oosters karpet. Handgeknoopt.

Oosters karpet. Handgeknoopt.

Carpette d’Orient. Nouée main.
SKU: 1112180700.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #700
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #553

    Een bronzen luchtertje met acht lichtpunten en centraal geëmailleerd.

    Un petit lustre en bronze à huit points lumineux, le centre émaillé.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #369

    Een trompet in rood koper met trondel.

    Une trompette en cuivre rouge.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #660

    Een pendule van blauw en wit aardewerk met koperen monturen.

    Une pendule en faïence bleue et blanche aux montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #592
    J. Depré

    Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 246 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #292
    Floris Jespers

    “Leielandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage de la Lys”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #342

    “Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    ”Scène d’intérieur”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 16 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #606
    Delens, Presles

    Een staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #785

    Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.

    Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #117

    “Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.

    ”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #613

    Een grote schouwspiegel van goudgepatineerd hout in barokke stijl.

    Un grand miroir de cheminée en bois à patine doré, style baroque.
    No longer available
    Dim. 182 x 84 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #230
    Ery

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.

    Une montre pour dame en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 30,20 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #54
    Masquelier
    Period: 1741-1811

    “Seconde vue d’Ostende”.”. Een kleurengravure naar O. Le May. Edit: Amis des Arts.

    ”Seconde vue d’Ostende”. Une gravure en couleurs d’après O. Le May. Edit: Amis des Arts.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More